670322-2025 - Ergebnis
Tschechien – Möbel – „Centrum sociálních služeb Prostějov – Domov sester - vybavení“ - NÁBYTEK
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Centrum sociálních služeb Prostějov – Domov sester - vybavení“ - NÁBYTEK
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je dodávka nábytku pro rekonstruovaný objekt v areálu Centra sociálních služeb Prostějov, který bude sloužit jako domov pro seniory. Konkrétně se jedná o dodávku nábytkového vybavení do pokojů klientů, pracoven personálu, šaten, denní místnosti, jídelen a víceúčelového sálu. Jedná se zejména o dodávku nočních stolků, židlí pro seniory, židlí bez područek, stohovatelných židlí, odpočinkových křesel, kancelářských židlí, jídelních stolů, pracovních stolů, dřevěných a kovových kancelářských kontejnerů, kartoték, šatních skříní, poliček, odkládacích stolků, konferenčního stolku, regálů, pohovky, úložné skříně, úložné skříně s kuchyňskou linkou, komody, mobilního pultíku, dřevěného obložení vyzdívek (madla), dřevěné TV desky a dalšího vybavení
Interne KennungKÚOK/79819/2025/OKŘ/9262
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je dodávka nábytku pro rekonstruovaný objekt v areálu Centra sociálních služeb Prostějov, který bude sloužit jako domov pro seniory. Konkrétně se jedná o dodávku nábytkového vybavení do pokojů klientů, pracoven personálu, šaten, denní místnosti, jídelen a víceúčelového sálu. Jedná se zejména o dodávku nočních stolků, židlí pro seniory, židlí bez područek, stohovatelných židlí, odpočinkových křesel, kancelářských židlí, jídelních stolů, pracovních stolů, dřevěných a kovových kancelářských kontejnerů, kartoték, šatních skříní, poliček, odkládacích stolků, konferenčního stolku, regálů, pohovky, úložné skříně, úložné skříně s kuchyňskou linkou, komody, mobilního pultíku, dřevěného obložení vyzdívek (madla), dřevěné TV desky a dalšího vybavení.
Interne Kennunga