670328-2025 - Ergebnis
Tschechien – Software-Unterstützung – Podpora a rozvoj IS Sypos v letech 2024–2028
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPodpora a rozvoj IS Sypos v letech 2024–2028
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je podpora a rozvoj systému Sypos podle požadavků uživatelů, kterými jsou kromě odborů BEZ a ZDR MHMP odborní pracovníci HZS HMP, SS HMP, ZZS HMP, MP HMP, Hygienické stanice HMP, MČ, zdravotnických a školských zařízení, s cílem: A. zajistit provoz Sypos B. zajistit rozvoj Sypos a zejména pokračování ve zvyšování úrovně digitalizace procesů krizového řízení HMP
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72261000 Software-Unterstützung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72200000 Softwareprogrammierung und -beratung
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPodpora a rozvoj IS Sypos v letech 2024–2028
Interne KennungS-MHMP 2365988/2023