670337-2026 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Usługa polegających na organizacji i prowadzeniu Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych oraz Mobilnego Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w okresie od 1 stycznia do 31 grudnia 2027 roku. (1)
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa polegających na organizacji i prowadzeniu Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych oraz Mobilnego Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w okresie od 1 stycznia do 31 grudnia 2027 roku. (1)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług polegających na organizacji i prowadzeniu Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych oraz Mobilnego Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (zwanych dalej odpowiednio: PSZOK i MPSZOK), wynikających z ustawy z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (Dz. U. z 2025 r. poz. 733, ze zm.), zwanej dalej „ucpg”. 2. Zamówienie będzie realizowane w okresie od 1 stycznia 2027 r. do 31 grudnia 2027 r.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90511300 Müllsammlung
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: NIE DOTYCZY
670337-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Services
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90500000 Refuse and waste related services
Additional classification (cpv): 90533000 Waste-tip management services, 90510000 Refuse disposal and treatment, 90512000 Refuse transport services, 90514000 Refuse recycling services, 90511300 Litter collection services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
Description of the options: NIE DOTYCZY