670359-2025 - Wettbewerb
Polen – Ausrüstung für Sauerstofftherapie und Beatmungsgeräte – Dzierżawa respiratorów i koncentratorów tlenu dla pacjentów Szpitala w Pilchowicach
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDzierżawa respiratorów i koncentratorów tlenu dla pacjentów Szpitala w Pilchowicach
BeschreibungZamówienie podzielone jest na następujące zadania / części: Część nr 1: Dzierżawa respiratorów Część nr 2: Dzierżawa koncentratorów tlenu Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera opis przedmiotu zamówienia tj. załącznik nr 2a i 2b do SWZ.
Interne Kennung19/ZP/2025/U
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33157000 Ausrüstung für Sauerstofftherapie und Beatmungsgeräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33157400 Beatmungsgeräte für medizinische Zwecke, 33157810 Sauerstofftherapieanlage
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść nr 1: Dzierżawa respiratorów
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera opis przedmiotu zamówienia tj. załącznik nr 2a do SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33157400 Beatmungsgeräte für medizinische Zwecke
Optionen
Beschreibung der OptionenW przypadku potrzeby zwiększenia ilości zestawów ponad 35 sztuk strony dopuszczają taką możliwość, z zastrzeżeniem że cena za jeden „osobodzień” dzierżawy zestawu będzie zgodna z niniejszą umową, a ilość dodatkowych zestawów nie przekroczy 15 szt. Zmiana ilości zestawów wymaga zgody obu stron.
LosLOT-0002
TitelCzęść nr 2: Dzierżawa koncentratorów tlenu
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera opis przedmiotu zamówienia tj. załącznik nr 2b do SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33157810 Sauerstofftherapieanlage
Beschreibung der OptionenW przypadku potrzeby zwiększenia ilości koncentratorów ponad 170 sztuk strony dopuszczają taką możliwość, z zastrzeżeniem że cena za jeden „osobodzień” dzierżawy koncentratora będzie zgodna z niniejszą umową, a ilość dodatkowych koncentratorów nie przekroczy 20 szt. Zmiana ilości koncentratorów wymaga zgody obu stron.