2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA DWÓCH AMBULANSÓW WRAZ Z WYPOSAŻENIEM NA POTRZEBY ZESPOŁÓW RATOWNICTWA MEDYCZNEGO
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup ambulansów typu C w ilości 2 szt. wraz z wyposażeniem dla Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. błogosławionego księdza Jerzego Popiełuszki we Włocławku. Szczegółowa specyfikacja techniczna i opis przedmiotu zamówienia, wymagane warunki dla samochodu bazowego, przedziału medycznego oraz wyposażenia ambulansu zawarte są w Formularzu Parametrów Wymaganych stanowiący załącznik nr 2 do SWZ, który Wykonawca zobowiązany jest wypełnić i załączyć do oferty.
Interne Kennung: DZP/88/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34114121 Krankenwagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1
Beschreibung: Dokładny opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 2 do SWZ - formularz parametrów wymaganych
Interne Kennung: Część nr 1.
670413-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: DZP/88/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34114121 Ambulances
Additional classification (cpv): 33100000 Medical equipments
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Część nr 1
Internal identifier: Część nr 1.