670420-2025 - Wettbewerb
Polen – Mineralölerzeugnisse, Brennstoff, Elektrizität und andere Energiequellen – DOSTAWA ENERGII ELEKTRYCZNEJ
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDOSTAWA ENERGII ELEKTRYCZNEJ
Beschreibungzakup energii elektrycznej w okresie od dnia 1 stycznia 2026 r. do 31 grudnia 2027 r. dla poszczególnych Zamawiających, wskazanych w Rozdziale I SWZ na zasadach określonych w ustawie z dnia 10 kwietnia 1997 r. Prawo energetyczne (Dz. U. z 2024 r. poz. 266 z późn. zm.) oraz w wydanych na jej podstawie aktach wykonawczych, z przeznaczeniem na własny użytek.
Interne KennungZWIK/ZP/PN/28/09/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09000000 Mineralölerzeugnisse, Brennstoff, Elektrizität und andere Energiequellen
5. Los
LosLOT-0001