670421-2026 - Planung
Niederlande – Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen – Ingenieurs- en adviesdiensten
Vorinformation oder eine regelmäßige nicht verbindliche Bekanntmachung nur zu Informationszwecken
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ingenieurs- en adviesdiensten
Beschreibung: De opdracht betreft de dienstverlening ingenieurs- en adviesdiensten, wordt als één perceel in de markt gezet en een overeenkomst met drie dienstverleners aangegaan. Meer informatie vindt u in de aanbestedingsstukken. De verwachte totale jaarlijkse financiële omvang/waarde van de gehele opdracht betreft circa 5,2 miljoen euro per jaar (exclusief btw). De werkelijke jaarlijkse omvang is onder andere afhankelijk van de gewenste inzet.
Interne Kennung: HV0009
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 71530000 Beratung im Bauwesen