2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rámcová dohoda o poskytování služeb rozvoje GINIS ENTERPRISE+ vč. elektronické spisové služby
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je zajištění rozvoje a integrace programového vybavení HMP provozovaného na platformě GINIS ENTERPRISE+ vč. elektronické spisové služby formou dodávek programového vybavení a služeb, přičemž tyto služby zahrnují zejména dodávku nových licencí programového vybavení, implementaci a konfiguraci programového vybavení, základní podporu spočívající v poskytování SW maintenance (update a upgrade) (dále též jako „běžná softwarová podpora“) a rozšířenou podporu zahrnující administrátorské práce, zpracování kompletní implementační, provozní a bezpečnostní dokumentace, realizaci zátěžových, akceptačních a bezpečnostních testů, asistenci u testovacího provozu včetně zvýšené podpory po spuštění produkčního provozu, školení k dodanému řešení, odborné konzultace a vedení projektu, dále pak také analytické a koncepční práce, tvorbu strategických rozvojových materiálů, zpracování kvalifikovaných studií a analýz a projektové dokumentace. Blíže specifikováno v zadávací dokumentaci.
Vorherige Bekanntmachung: 579256-2023
Interne Kennung: 1
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72262000 Software-Entwicklung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung, 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung, 72220000 Systemberatung und technische Beratung, 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste, 72266000 Software-Beratung
5. Los
Los: LOT-0001