2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa dozoru nieruchomości Oddziału Regionalnego AMW w Szczecinie położonej w Witkowie przy użyciu alarmu
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa monitorowania nieruchomości położonej w Witkowie gmina Stargard, polegająca na stałym dozorze budynku nr 8 (budynek niemieszkalny) ID.BUD.321410_2.0031.746.8_BUD o pow. zabudowy 482 m2 przy użyciu alarmu wraz z dostawą, montażem systemu alarmowego, jego utrzymaniem, konserwacją, pełną obsługą serwisową wraz z reakcją Patrolu interwencyjnego w związku z wystąpieniem zdarzenia na chronionym obiekcie. 2. Zamówienie podzielone nie jest na części. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji określają załączniki do SWZ: załącznik nr 1 – Opis przedmiotu zamówienia oraz załącznik nr 4 - Projektowane postanowienia umowy. 4. Nazwy i kody zamówienia według Wspólnego Słownika Zamówień: 79711000-1 – usługi nadzoru przy użyciu alarmu. 5. Zamawiający informuje, że na etapie tworzenia planu nie było możliwości przewidzenia, że będzie potrzebne przeprowadzenie postępowania na ochronę obiektu położonego w Witkowie dz. 910/10 obręb 0031 Witkowo. 6. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych. 7. Zamawiający nie przewiduje możliwości skorzystania z prawa opcji.
Interne Kennung: DZP-OS.2623.394.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Nieograniczony, pełny i bezpośredni dostęp do dokumentów zamówienia można uzyskać pod adresem -https://amw.ezamawiajacy.pl Oferty należy przesyłać na adres podany powyżej.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79711000 Überwachung von Alarmanlagen
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Usługa monitorowania nieruchomości położonej w Witkowie
Beschreibung: 1. 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa monitorowania nieruchomości położonej w Witkowie gmina Stargard, stanowiącej działkę nr 910/10 o pow. 0,1506 ha, obręb 321410_2.0031 Witkowo, polegająca na stałym dozorze budynku niemieszkalnego ID.BUD.321410_2.0031. 746.8_BUD o pow. użytkowej 607,10 m2 przy użyciu alarmu wraz z dostawą, montażem systemu alarmowego, jego utrzymaniem, konserwacją, pełną obsługą serwisową wraz z reakcją Patrolu interwencyjnego w związku z wystąpieniem zdarzenia na chronionym obiekcie. 2. Zamówienie podzielone nie jest na części. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji określają załączniki do SWZ: załącznik nr 1 – Opis przedmiotu zamówienia oraz załącznik nr 4 - Projektowane postanowienia umowy.