670477-2026 - Wettbewerb
Polen – OP-Ausrüstung und OP-Instrumente – Dostawa akcesoriów do wiertarek i pił ortopedycznych i neurochirurgicznych.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa akcesoriów do wiertarek i pił ortopedycznych i neurochirurgicznych.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa akcesoriów do wiertarek i pił ortopedycznych i neurochirurgicznych.
Interne Kennung: ZP-100/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Skrócenie terminu składania ofert wynika z zaistnienia stanu pilnej konieczności tj. zapewnienia ciągłości leczenia pacjentów poprzez ciągłość zaopatrzenia Szpitala w niezbędne wyroby medyczne do wykonywania zabiegów. Skrócenie terminu składania ofert nie wpływa w żaden sposób na konkurencyjność postępowania.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33162000 OP-Ausrüstung und OP-Instrumente
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: PAKIET 1
Beschreibung: ZESTAW ARTROSKOPOWY
Interne Kennung: PAKIET 1
Los: LOT-0002
Titel: PAKIET 2
Beschreibung: ZESTAW DO INSUFLACJI
Interne Kennung: PAKIET 2
Los: LOT-0003
Titel: PAKIET 3
Beschreibung: OSTRZA DO PIŁY OSCYLACYJNEJ
Interne Kennung: PAKIET 3
Los: LOT-0004
Titel: PAKIET 4
Beschreibung: FREZY, OSTRZA DO WIERTAREK NEUROCHIRURGICZNYCH I
Interne Kennung: PAKIET 4
Los: LOT-0005
Titel: PAKIET 5
Beschreibung: FREZY, OSTRZA DO WIERTAREK NEUROCHIRURGICZNYCH II
Interne Kennung: PAKIET 5
Los: LOT-0006
Titel: PAKIET 6
Beschreibung: OSTRZA LARYNGOLOGICZNE- OSPRZĘT DO SHAVERA
Interne Kennung: PAKIET 6
Los: LOT-0007
Titel: PAKIET 7
Beschreibung: MARKER STERYLNY
Interne Kennung: PAKIET 7
Los: LOT-0008
Titel: PAKIET 8
Beschreibung: PIŁKI GIGLIEGO
Interne Kennung: PAKIET 8
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33162000 Operating theatre devices and instruments
Place of performance
Postal address: ul. Cegłowska 80
Town: Warszawa
Postcode: 01-809
Country subdivision (NUTS): Miasto Warszawa (PL911)
670477-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Urządzenia i przyrządy używane na salach operacyjnych – Dostawa akcesoriów do wiertarek i pił ortopedycznych i neurochirurgicznych.
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: ZP-100/2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: tak
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33162000 Urządzenia i przyrządy używane na salach operacyjnych
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: PAKIET 1
Opis: ZESTAW ARTROSKOPOWY
Wewnętrzny identyfikator: PAKIET 1
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: PAKIET 2
Opis: ZESTAW DO INSUFLACJI
Wewnętrzny identyfikator: PAKIET 2
Część zamówienia: LOT-0003
Tytuł: PAKIET 3
Opis: OSTRZA DO PIŁY OSCYLACYJNEJ
Wewnętrzny identyfikator: PAKIET 3
Część zamówienia: LOT-0004
Tytuł: PAKIET 4
Wewnętrzny identyfikator: PAKIET 4
Część zamówienia: LOT-0005
Tytuł: PAKIET 5
Wewnętrzny identyfikator: PAKIET 5
Część zamówienia: LOT-0006
Tytuł: PAKIET 6
Wewnętrzny identyfikator: PAKIET 6
Część zamówienia: LOT-0007
Tytuł: PAKIET 7
Opis: MARKER STERYLNY
Wewnętrzny identyfikator: PAKIET 7
Część zamówienia: LOT-0008
Tytuł: PAKIET 8
Opis: PIŁKI GIGLIEGO
Wewnętrzny identyfikator: PAKIET 8