2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług medycznych z zakresu medycyny pracy
Beschreibung: Zakres przedmiotowy zamówienia został opisany w załącznikach do niniejszej SWZ : Formularz asortymentowo-cenowy stanowiący załącznik nr 1A, nr 1B, do SWZ, formularze należy załączyć do oferty. Szczegółowy opis stanowisk pracy pracowników cywilnych, dla danej części zamówienia, stanowiący załącznik nr 2 do SWZ, PPU – załącznik nr 4 do SWZ. Przedmiot zamówienia podzielony został na 2 części obejmujących realizację przedmiotu zamówienia (podział terytorialny). Miejsce realizacji usługi : usytuowanie placówek, w których będą świadczone usługi medyczne stanowiące przedmiot zamówienia winny znajdować się w granicach administracyjnych miast wskazanych poniżej, dla danej części postępowania: dla części I zamówienia – Lubin, dla części II zamówienia – Wałbrzych Zamawiający wymaga aby w miejscu świadczenia usług (w obiekcie zlokalizowanym na terenie miasta) Wykonawca zagwarantował (jest to warunek konieczny): - gabinety w ilości odpowiedniej do ilości oddelegowanych lekarzy medycyny pracy, skierowanych do realizacji zadań wynikających z przedmiotu zamówienia, - gabinet zabiegowy, w tym do pobierania materiału do badań laboratoryjnych, - pracownia EKG spoczynkowa, Nazwę oraz adres placówki w której będą świadczone powyższe usługi Wykonawca winien wskazać w formularzu ofertowym. Termin wykonywania zamówienia: 36 miesiące licząc od daty rozpoczęcia okresu jej obowiązywania – rozpoczęcia świadczenia usług, które określono na dzień 02.01.2026 r. (od tego dnia). Terminy i częstotliwość przeprowadzenia poszczególnych badań opisano w § 6 i § 7 załącznika nr 4 do SWZ – PPU. Zamawiający nie wymaga wniesienia wadium oraz należytego zabezpieczenia umowy. Zam. przewiduje zastosowanie procedury, o której mowa w art. 139 ustawy Pzp, tzw. „procedury odwróconej”. Dopuszczalne zmiany umowy ramowej opisano w Rozdziale XXI SWZ i w § 16 i 10 PPU Klauzula informacyjna RODO została zawarta w Rozdziale I SWZ. Wykonawca będzie związany ofertą do dnia: 11.02.2026 r. W odniesieniu do warunku określonego w art. 100 ustawy Pzp dotyczącego dostępności dla osób niepełnosprawnych, Zamawiający informuje, że przedmiot zamówienia nie ma wpływu na dostępność dla osób niepełnosprawnych. Wymagania w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy (art. 95 Pzp). Czynności związanych z realizacją zamówienia polegają na wykonywaniu pacy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 roku – Kodeks pracy (Dz.U. z 2019 r. poz. 1040, 1043 i 1495). Zamawiający wymaga, aby Wykonawca lub podwykonawca lub dalszy podwykonawca zatrudniał na podstawie umowy o pracę, w trakcie realizacji zamówienia, osoby wykonujące czynności administracyjno – biurowe. Zamawiający ma prawo do weryfikacji i kontroli realizacji niniejszego obowiązku (czynności opisano w § 18 PPU stanowiących załącznik nr 4 do SWZ). 1. Postępowanie nie jest prowadzone w celu zawarcia umowy ramowej. 2. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych. 3. Zamawiający nie przewiduje udzielania zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 i 8 ustawy Pzp. 4. Zamawiający nie przewiduje ani nie wymaga przeprowadzenia przez Wykonawcę wizji lokalnej lub sprawdzenia przez niego dokumentów niezbędnych do realizacji zamówienia, o których mowa w art. 131 ust. 2 ustawy Pzp. 5. Zamawiający nie przewiduje wyboru najkorzystniejszej oferty z zastosowaniem aukcji elektronicznej. 6. Zamawiający nie przewiduje zastosowanie prawa opcji. 7. Zamawiający nie przewiduje zwrotu kosztów udziału w postępowaniu. 8. Zamawiający nie zastrzega możliwości ubiegania się o udzielenie zamówienia wyłącznie przez Wykonawców, o których mowa w art. 94 ustawy Pzp. 9.Zamawiający nie określił wymagania dotyczące wydajności i funkcjonalności, zgodnie z art. 101 ust. 1 pkt. 1 ustawy PZP. 10.Zamawiający nie żąda określonej etykiety (nie wskazuje miejsca zastosowania) zgodnie z art. 104 ustawy PZP. Wykonawca może powierzyć wykonanie zamówienia podwykonawcom
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85100000 Dienstleistungen des Gesundheitswesens
5. Los
Los: LOT-0003
Titel: część I zamówienia pn. Lubin; badania funkcjonariuszy i pracowników policji, określone w załączniku nr 1A do niniejszej SWZ (dla części I).
Beschreibung: Zakres przedmiotowy zamówienia został opisany w załącznikach do niniejszej SWZ : Formularz asortymentowo-cenowy stanowiący załącznik nr 1A do SWZ, formularze należy załączyć do oferty.
Los: LOT-0004
Titel: część II zamówienia pn. Wałbrzych; badania funkcjonariuszy i pracowników policji, określone w załączniku nr 1B do niniejszej SWZ (dla części II).
Beschreibung: Zakres przedmiotowy zamówienia został opisany w załącznikach do niniejszej SWZ : Formularz asortymentowo-cenowy stanowiący załącznik nr 1B do SWZ, formularze należy załączyć do oferty.