2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor het uitvoeren van diverse werkzaamheden in functie van groenaanleg en -onderhoud binnen het grondgebied Knokke-Heist
Beschreibung: Raamovereenkomst voor het uitvoeren van diverse werkzaamheden in functie van groenaanleg en -onderhoud binnen het grondgebied Knokke-Heist
Interne Kennung: PPP07M-3061/6553/2026/3061/CON/EV
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2026/3061/CON/EV 1_1