2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowe utrzymanie czystości w budynkach Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
Beschreibung: Przedmiot zamówienia należy zrealizować w oparciu o założenia określone opisie przedmiotu zamówienia oraz projektowanych postanowieniach umowy.
Interne Kennung: RZP/PN/71/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen, 90620000 Schneeräumung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: P1 - Zabrze, ul. Jordana 19
Beschreibung: Kompleksowe utrzymanie czystości w budynkach Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach w lokalizacji: Zabrze, ul. Jordana 19
Interne Kennung: Pakiet nr 1
Los: LOT-0002
Titel: P2 - Bytom, ul. Piekarska 18
Beschreibung: Kompleksowe utrzymanie czystości w budynkach Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach w lokalizacji: Bytom, ul. Piekarska 18
Interne Kennung: Pakiet nr 2
Los: LOT-0003
Titel: P3 - Katowice, ul. Medyków 8b
Beschreibung: Kompleksowe utrzymanie czystości w budynkach Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach w lokalizacji: Katowice, ul. Medyków 8b
Interne Kennung: Pakiet nr 3
Los: LOT-0004
Titel: P4 - Sosnowiec, ul. Jedności 8b
Beschreibung: Kompleksowe utrzymanie czystości w budynkach Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach w lokalizacji: Sosnowiec, ul. Jedności 8b
Interne Kennung: Pakiet nr 4
Los: LOT-0005
Titel: P5 - Zabrze, ul. Jordana 38
Beschreibung: Kompleksowe utrzymanie czystości w budynkach Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach w lokalizacji: Zabrze, ul. Jordana 38
Interne Kennung: Pakiet nr 5