670584-2026 - Wettbewerb
Polen – Medizinische Verbrauchsartikel – Dostawa asortymentu jednorazowego i zużywalnego dla Pracowni Elektrofizjologii Klinicznej i Pracowni Hemodynamiki
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa asortymentu jednorazowego i zużywalnego dla Pracowni Elektrofizjologii Klinicznej i Pracowni Hemodynamiki
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: dostawa asortymentu jednorazowego i zużywalnego dla Pracowni Elektrofizjologii Klinicznej oraz Pracowni Hemodynamiki. 2. Materiały zużywalne oraz asortyment jednorazowy stanowiące przedmiot zamówienia, pod względem opisu i ilości określone zostały w załączniku nr 2 do SWZ – formularzu asortymentowo-cenowym. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia pod względem wymaganych parametrów został wyszczególniony w załączniku nr 2a do SWZ. 4. Szczegółowe uwarunkowania realizacji dostaw, w tym dostęp do budynków Zamawiającego, określa projekt umowy stanowiący załącznik nr 4 do SWZ. 5. Wymagany termin realizacji dostaw częściowych: 3 dni robocze od złożenia zamówienia. 6. Minimalny termin ważności asortymentu minimum 12 miesięcy od daty dostawy. 7. Zamawiający zobowiązany będzie do wykorzystania minimum 75% wartości brutto udzielonego zamówienia. Wykorzystanie zależne będzie od liczby pacjentów zgłaszających się do Zamawiającego. 12. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych w podziale na 2. części zamówienia / pakietów / zadań według poniższego podziału: 1) część zamówienia nr 1 – Cewnik diagnostyczny; 2) część zamówienia nr 2 – Introducery "peel away" z rozrywalną koszulką; 3) część zamówienia nr 3 – Sonda do zabiegów OCT, parownik do FFR/RFR.
Interne Kennung: ZPU/67/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zgodnie z art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy Pzp, tj. terminy składania ofert i wniosków o wyjaśnienia treści SWZ są skrócone. Pilna potrzeba udzielenia zamówienia wynika z potrzeby zabezpieczenia asortymentu jednorazowego i używalnego dla pacjentów korzystających ze świadczeń zdrowotnych świadczonych (udzielanych) przez Pracownię Hemodynamiki oraz Pracowni Elektrofizjologii Klinicznej Zamawiającego. Ze względu na życie i zdrowie pacjentów konieczne jest możliwie najszybsze udzielenie zamówienia.
Zentrale Elemente des Verfahrens: Informacje o przedmiotowych środkach dowodowych: 1. Zamawiający wymaga złożenia przedmiotowych środków dowodowych. 2. Przedmiotowe środki dowodowe Wykonawcy zobowiązani są złożyć wraz z ofertą. Wykonawca zobowiązany jest do złożenia następujących przedmiotowych środków dowodowych: 1) dla wszystkich (3) części / pakietów / zadań: dokumenty i materiały informacyjne dotyczące przedmiotu zamówienia (np. katalogi producenta, opisy producenta, specyfikacje techniczne producenta, inne dokumenty, oświadczenia i informacje od producenta lub inne materiały producenta określające przedmiot zamówienia i jego parametry (dopuszczalne są również materiały, informacje i dokumenty wystawione / wytworzone przez uprawnionego przedstawiciela producenta, o którym mowa w ustawie z 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych) – potwierdzające wymagane przez Zamawiającego parametry i cechy, wskazane przez Zamawiającego w SWZ, w tym w szczególności w załącznikach nr 2 oraz załącznik nr 2a do SWZ. 2) dla części / pakietu / zadania nr 1 zamówienia należy złożyć (próbki): 1 szt. cewnika diagnostycznego - Wykonawca jest zobowiązany do złożenia wraz z ofertą 1 zestawu/opakowania, które ma potwierdzić wymagane przez Zamawiającego parametry i cechy, wskazane w załączniku nr 2a do SWZ 3) dla części / pakietu / zadania nr 2 zamówienia należy złożyć (próbki): Introducery "peel away" z rozrywalną koszulką: długość: 14 cm; rozmiary: od 6F do 11F – Wykonawca jest zobowiązany do złożenia wraz z ofertą 1 zestawu/opakowania, które ma potwierdzić wymagane przez Zamawiającego parametry i cechy, wskazane w załączniku nr 2a do SWZ; 3. Materiały informacyjne i wymagane dokumenty składa się wraz z ofertą w formie elektronicznej – podpisane elektronicznym podpisem kwalifikowanym. 4. Próbki składa się w formie fizycznej, przed upływem terminu składania ofert. Próbki muszą być dostarczone (złożone) do siedziby Zamawiającego – adres: ul. Grenadierów 51/59, 04-073 Warszawa, Pawilon IV, parter, Sekretariat Zarządu. Próbki złożone po upływie terminu składania ofert nie będą uwzględniane. Próbki muszą potwierdzić wszystkie wymagania stawiane przez Zamawiającego względem asortymentu. 5. Próbki muszą być opisane w następujący sposób: a) dane Wykonawcy, b) nr części zamówienia, której dotyczy próbka oraz c) nazwa asortymentu. 6. Próbki zostaną rozpakowane i będą podlegały ocenie w trakcie zabiegów kardiologicznych. Po zakończeniu zabiegu, jako odpad medyczny zostaną poddane utylizacji zgodnie z procedurami Szpitala. 7. Przedmiotowe środki dowodowy wskazane w ust. 2 pkt 2-3 (próbki) nie podlegają uzupełnieniu, a brak ich złożenia będzie oznaczał konieczność odrzucenia oferty Wykonawcy. 8. Zamawiający przewiduje możliwość uzupełnienia przedmiotowych środków dowodowych (wszystkich wskazanych w ust. 2 pkt 1), jeśli Wykonawca nie złoży przedmiotowych środków dowodowych lub złożone przedmiotowe środki dowodowe będą niekompletne. Wykonawca może uzupełnić przedmiotowe środki dowodowe, ale tylko na wezwanie Zamawiającego. 9. Zamawiający przewiduje możliwość zwrócenia się do Wykonawcy o wyjaśnienie przedmiotowych środków dowodowych. 10. Zamawiający nie wzywa do uzupełnienia lub wyjaśnienia przedmiotowych środków dowodowych, jeśli oferta Wykonawcy podlega odrzuceniu bez względu na ich złożenie lub jeśli zachodzi przesłanka unieważnienia postępowania. 11. Zamawiający przewiduje maksymalnie jednorazowe zwrócenie się do danego Wykonawcy o uzupełnienie danego przedmiotowego środka dowodowego, z zastrzeżeniem ust. 7. 14. Wraz z ofertą (tj. formularzem ofertowym – zgodnym z wzorem określonym w załączniku nr 1 do SWZ, formularzem asortymentowo-cenowym – zgodnym z wzorem określonym w załączniku nr 2 do SWZ, formularzem opisu przedmiotu zamówienia – zgodnym z wzorem określonym w załączniku nr 2a do SWZ) Wykonawca zobowiązany jest złożyć: 1) oświadczenie (JEDZ), o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp, którego wzór stanowi załącznik nr 3 do SWZ; 2) oświadczenie Wykonawcy dotyczące przesłanek wykluczenia, o których mowa w Rozdziale XI ust. 1 pkt 3 i 4 oraz Rozdziale XI ust. 4 i 5 SWZ, którego wzór stanowi załącznik nr 3a do SWZ; 3) dokument lub dokumenty (w tym pełnomocnictwo lub pełnomocnictwa), z których wynika prawo do podpisania oferty, oświadczeń i innych dokumentów składanych wraz z ofertą, o ile nie wynika ono z dokumentów rejestrowych (np.: KRS/CEIDG); 4) pełnomocnictwo do reprezentowania Wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie (w przypadku, gdy ofertę składają Wykonawcy wspólnie ubiegający się o zamówienie); 5) uzasadnienie utajnienia części oferty (formularzy, dokumentów, oświadczeń), przy czym uzasadnienie będzie w całości jawne (jeśli dotyczy); 6) Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia dołączają do oferty oświadczenie, z którego wynika, które roboty budowlane, dostawy lub usługi wykonają poszczególni Wykonawcy (jeśli dotyczy); 7) przedmiotowe środki dowodowe, wskazane w Rozdziale XIII ust. 2 pkt 1 do SWZ. 15. Przed upływem terminu składania ofert Wykonawca, składając ofertę w zakresie zadań / części zamówienia nr 1-2, zobowiązany jest do złożenia próbek (w formie fizycznej) zgodnie z wytycznymi określonymi w SWZ. Pozostałe informacje określono w dokumentach zamówienia - Specyfikacja Warunków Zamówienia (SWZ) wraz z załącznikami. W przypadku rozbieżności między Ogłoszeniem i SWZ pierwszeństwo w stosowaniu mają postanowienia SWZ.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141200 Katheter, 33158200 Ausrüstung für Elektrotherapie, 33141641 Sonden, 33111710 Angiografie-Ausstattung
5. Los
Los: LOT-0006
Titel: Cewnik diagnostyczny
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: dostawa asortymentu jednorazowego i zużywalnego dla Pracowni Elektrofizjologii Klinicznej oraz Pracowni Hemodynamiki. 2. Materiały zużywalne oraz asortyment jednorazowy stanowiące przedmiot zamówienia, pod względem opisu i ilości określone zostały w załączniku nr 2 do SWZ – formularzu asortymentowo-cenowym. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia pod względem wymaganych parametrów został wyszczególniony w załączniku nr 2a do SWZ. 4. Szczegółowe uwarunkowania realizacji dostaw, w tym dostęp do budynków Zamawiającego, określa projekt umowy stanowiący załącznik nr 4 do SWZ. 5. Wymagany termin realizacji dostaw częściowych: 3 dni robocze od złożenia zamówienia. 6. Minimalny termin ważności asortymentu minimum 12 miesięcy od daty dostawy. 7. Zamawiający zobowiązany będzie do wykorzystania minimum 75% wartości brutto udzielonego zamówienia. Wykorzystanie zależne będzie od liczby pacjentów zgłaszających się do Zamawiającego.
Interne Kennung: Część zamówienia nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141200 Katheter, 33158200 Ausrüstung für Elektrotherapie, 33111710 Angiografie-Ausstattung
Los: LOT-0007
Titel: Introducery "peel away" z rozrywalną koszulką
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: dostawy materiałów zużywalnych do zabiegów wykonywanych w Pracowni Hemodynamiki. 2. Krótki opis przedmiotu zamówienia: szczegółowy opis przedmiotu zamówienia pod względem wymaganych parametrów dotyczących zadań / części zamówienia nr 1 – 2 został wyszczególniony w załączniku nr 2a do SWZ; 3. Szczegółowy wykaz ilości materiałów zużywalnych znajduje się w załączniku nr 2 do SWZ – formularzu asortymentowo – cenowym. 4. Szczegółowe uwarunkowania realizacji dostaw, w tym dostęp do budynków Zamawiającego, określa projekt umowy stanowiący załącznik nr 4 do SWZ. 5. Wymagany termin realizacji dostaw częściowych: 3 dni robocze od złożenia zamówienia. 6. Minimalny termin ważności asortymentu minimum 12 miesięcy od daty dostawy. 7. Zamawiający zobowiązany będzie do wykorzystania minimum 75% wartości brutto udzielonego zamówienia. Wykorzystanie zależne będzie od liczby pacjentów zgłaszających się do Zamawiającego.
Interne Kennung: Część zamówienia nr 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33158200 Ausrüstung für Elektrotherapie, 33111710 Angiografie-Ausstattung
Los: LOT-0008
Titel: Sonda do zabiegów OCT, parownik do FFR/RFR
Interne Kennung: Część zamówienia nr 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33158200 Ausrüstung für Elektrotherapie, 33141641 Sonden, 33111710 Angiografie-Ausstattung