670618-2026 - Ergebnis
Polen – Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial – Sprzęt medyczny na potrzeby Urologii
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sprzęt medyczny na potrzeby Urologii
Beschreibung: Część nr 1 – Cewniki pęcherzowe; Część nr 2 – Specjalistyczne cewniki urologiczne; Część nr 3 – Cewniki moczowodowe; Część nr 4 – Zestawy do szynowania moczowodów z nicią i śródoperacyjne; Część nr 5 – Włókna światłowodowe; Część nr 6 – Zestawy stentów moczowodowych, stenty bander; Część nr 7 – Zestawy urs / rirs; Część nr 8 – Igły do biopsji do pistoletu pro-mag ultra; Część nr 9 – Worki do dobowej zbiórki moczu; Część nr 10 – Przyrządy do cystoskopu; Część nr 11 – Szczoteczki do chirurgicznego mycia rąk; Część nr 12 – Koszyki do usuwania złogów z moczowodu i koszulki do rirs; Część nr 13 – Ortopedyczny zestaw do odsysania pola; Część nr 14 – Sprzęt do badań urodynamicznych do aparatu goby; Część nr 15 – Video ureterorenoskop giętki; Część nr 16 – Video cystoskop giętki; Część nr 17 – Strzykawki i przyrządy do przetoczeń; Część nr 18 – Igły iniekcyjne i do nakłuć lędźwiowych (jednorazowego użytku); Część nr 19 – Dreny, łączniki, końcówki (jednorazowego użytku); Część nr 20 – Sprzęt medyczny różny; Część nr 22 – Układ oddechowy do respiratora transportowego.
Vorherige Bekanntmachung: 289655-2026
Interne Kennung: TP.382.014.2026 EK
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141310 Spritzen, 33141320 Nadeln für medizinische Zwecke, 33141640 Dränvorrichtungen, 33141220 Kanülen
5. Los
Los: LOT-0003
Titel: CEWNIKI MOCZOWODOWE
Beschreibung: Cewnik moczowodowy z zakończeniem Nelaton - 100 szt. Cewnik z otwartą końcówką i z możliwością wprowadzenia prowadnika - 500 szt.
Interne Kennung: Część nr 3
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Podane w formularzu ofertowym ilości służą tylko do celów porównania ofert. Ostateczna wartość przedmiotu umowy zostanie określona na podstawie faktycznej ilości zamówienia, wynikającej z faktycznego zapotrzebowania zamawiającego, pomnożonej przez cenę jednostkową z zastrzeżeniem, że minimalny poziom realizacji umowy nie będzie mniejszy niż 50% jej maksymalnej wartości. Jednocześnie Zamawiający, w ramach zastosowanego prawa opcji, zastrzega sobie prawo do zwiększenia lub zmniejszenia ilości poszczególnych pozycji, będących przedmiotem umowy o udzielenie zamówienia, pod warunkiem nieprzekroczenia jej maksymalnej wartości.
Los: LOT-0017
Titel: STRZYKAWKI I PRZYRZĄDY DO PRZETOCZEŃ
Beschreibung: Strzykawka jednorazowego użytku do insuliny z igłą - 1ml -10 op. (100 szt.) Strzykawka jednorazowego do TBC z igłą - 1ml - 10 op. (100 szt.) Strzykawka jednorazowego użytku trzyczęściowa (z gumowym tłokiem) - 2ml - 70 op. (100 szt.) Strzykawka jednorazowego użytku dwuczęściowa - 2ml - 1 500 op. (100 szt.) Strzykawka jednorazowego użytku dwuczęściowa - 5ml - 1 700 op. (100 szt.) Jednorazowego użytku dwuczęściowa - 10ml - 2 500 op. (100 szt.) Strzykawka jednorazowego użytku dwuczęściowa - 20ml - 2 500 op. (100 szt.) Strzykawka jednorazowego użytku trzyczęściowa do pompy (z gumowym tłokiem) – 5ml - do pompy Braun - 2000 szt. Strzykawka jednorazowego użytku trzyczęściowa do pompy (z gumowym tłokiem) - 5ml - do pompy Askor - 2 000 szt. Strzykawka jednorazowego użytku trzyczęściowa do pompy (z gumowym tłokiem) - 5ml - do pompy Medima - 1 000 szt. Strzykawka jednorazowego użytku trzyczęściowa do pompy (z gumowym tłokiem) - 10ml - do pompy Braun - 1 500 szt. Strzykawka jednorazowego użytku trzyczęściowa do pompy (z gumowym tłokiem) - 10ml - do pompy Askor - 1 500 szt. Strzykawka jednorazowego użytku trzyczęściowa do pompy (z gumowym tłokiem) - 10ml - do pompy Medima - 1 000 szt. Strzykawka jednorazowego użytku trzyczęściowa do pompy (z gumowym tłokiem) - 20ml - do pompy Braun - 2 000 szt. Strzykawka jednorazowego użytku trzyczęściowa do pompy (z gumowym tłokiem) - 20ml - do pompy Askor - 2 000 szt. Strzykawka jednorazowego użytku trzyczęściowa do pompy (z gumowym tłokiem) - 20ml - do pompy Medima - 2 000 szt. Strzykawka jednorazowego użytku trzyczęściowa do pompy (z gumowym tłokiem) - 50ml - do pompy Braun - 10 000 szt. Strzykawka jednorazowego użytku trzyczęściowa do pompy (z gumowym tłokiem) - 50ml - do pompy Askor - 10 000 szt. Strzykawka jednorazowego użytku trzyczęściowa do pompy (z gumowym tłokiem) – 50ml – do pompy Medima - 10 000 szt. Strzykawka jednorazowego użytku bursztynowa - 50ml - do pompy Braun - 3 000 szt. Strzykawka jednorazowego użytku bursztynowa - 50ml - do pompy Askor - 2 000 szt. Strzykawka jednorazowego użytku bursztynowa - 50ml - do pompy Medima - 2 000 szt. Strzykawka jednorazowego użytku – „Żaneta” - 100ml - 9 000 szt. Przyrządy do przetoczeń płynów - P. - 300 000 szt. Przyrządy do przetoczeń krwi - K. 30 000 szt. Przyrządy do przetoczeń płynów - P. BURSZTYNOWY - 4 000 szt. Koreczek do strzykawek i wenflonów -dwustronny - 80 000 szt.
Interne Kennung: Część nr 17
Haupteinstufung (cpv): 33141310 Spritzen