670665-2026 - Wettbewerb
Polen – Erkennungs- und Analysegeräte – Dostawa aparatury kontrolnej i badawczej
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa aparatury kontrolnej i badawczej
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa aparatury kontrolnej i badawczej tj : CZĘŚĆ 1 : 1.1. Aparat mykotoksyny / GMO – 1 sztuka CZĘŚĆ 2 : 4.1. Sortownik / analizator laboratoryjny ziarna (nasion) – 1 sztuka 2. Kod CPV: 38434000-6 Analizatory 39430000-8 Aparatura do wykrywania i analizy 38921000-7 Analizatory ziarna Pozostałe informacje – dotyczy każdej części 3. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ. 4. Wykonawca zobowiązany będzie do: - transportu dostarczonego sprzętu do budynku zamawiającego na terenie miasta Kielce; - wniesienia dostarczonego sprzętu do pomieszczeń wskazanych przez zamawiającego ; - podłączenia i uruchomienia dostarczonego sprzętu – w celu wykazania poprawności działania; - świadczenia serwisu gwarancyjnego w okresie gwarancji w miejscu użytkowania sprzętu, na zasadach określonych w umowie. 5. Wymagany okres gwarancji i rękojmi na dostarczony sprzęt określony został w załączniku nr 1do SWZ. (Oferty zawierające okres gwarancji i rękojmi krótszy niż wskazany w załączniku nr 1 zostaną odrzucone). 6. Dostarczony sprzęt musi być fabrycznie nowy, bez śladów użytkowania, musi pochodzić z bieżącej produkcji tzn. musi być wyprodukowany nie wcześniej niż w 2025 roku i nie może być przedmiotem praw osób trzecich. 7. Dostarczony sprzęt powinien posiadać wymagane przepisami prawa atesty, certyfikaty, świadectwa jakości oraz spełniać wszelkie wymogi norm, określonych obowiązującym prawem, biorąc przede wszystkim pod uwagę jego przeznaczenie. 8. Dostarczony sprzęt musi w dniu dostawy posiadać kartę gwarancyjną, instrukcję obsługi (w wersji papierowej) oraz wszystkie niezbędne dokumenty wymagane przy tego typu sprzęcie; winien być wyposażony we wszystkie elementy (przyłącza, kable, itp.) niezbędne do uruchomienia i pracy u Zamawiającego do celu, dla którego są zakupywane, bez konieczności zakupu dodatkowych elementów przez Zamawiającego. 9. Wszystkie dokumenty załączone do dostarczonego przedmiotu zamówienia muszą być sporządzone w języku polskim w formie drukowanej (instrukcja obsługi – preferowana wersja elektroniczna zapisana na pendrive). 10. Wszystkie dokumenty muszą być sporządzone w sposób zapewniający dostępność dla osób z niepełnosprawnościami, w szczególności z uwzględnieniem zasad wynikających z: 1) Ustawy o dostępności stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych (z 4 kwietnia 2019, Dz.U. 2019 poz. 848, z późn.zm. Dz.U. 2023 poz. 511); 2) Ustawy o zapewnianiu dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami (z 19 lipca 2019, Dz. U. 2019 poz. 1696); 3) Standardami dostępności dla polityki spójności (załącznik nr 2 do Wytycznych w zakresie realizacji zasady równości szans i niedyskryminacji, w tym dostępności dla osób z niepełnosprawnościami oraz zasady równości szans kobiet i mężczyzn w ramach funduszy unijnych); 4) Konwencji o prawach osób niepełnosprawnych (sporządzona w Nowym Jorku w 2006 roku, ratyfikowana przez Polskę w 2012 roku, Poz. 1169).
Interne Kennung: ADP.2301.131.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38430000 Erkennungs- und Analysegeräte
5. Los
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa aparatury kontrolnej i badawczej cz.1
Beschreibung: 1.1. Aparat mykotoksyny / GMO – 1 sztuka
Interne Kennung: część 1
Haupteinstufung (cpv): 38434000 Analysatoren
Los: LOT-0005
Titel: Dostawa aparatury kontrolnej i badawczej cz.2
Beschreibung: 4.1. Sortownik / analizator laboratoryjny ziarna (nasion) – 1 sztuka
Interne Kennung: część 2
Haupteinstufung (cpv): 38921000 Getreideanalysatoren