670718-2025 - Ergebnis
Polen – Heizöl – Sukcesywne dostarczanie oleju opałowego lekkiego na przejścia graniczne w województwie podlaskim
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSukcesywne dostarczanie oleju opałowego lekkiego na przejścia graniczne w województwie podlaskim
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywne dostarczanie oleju opałowego lekkiego, spełniającego parametry Polskiej Normy PN-C-96024, na drogowe przejścia graniczne w województwie podlaskim, w ilości szacunkowej 1474 m3. 2. Przedmiot zamówienia podzielony jest na 5 części: 1) Część 1 - Dostawy oleju opałowego na drogowe przejście graniczne Bobrowniki – Bierestowica, w ilości szacunkowej 292 m3; 2) Część 2 - Dostawy oleju opałowego na drogowe przejście graniczne Kuźnica Białostocka – Bruzgi, w ilości szacunkowej 684 m3; 3) Część 3 - Dostawy oleju opałowego na drogowe przejście graniczne Białowieża – Piererow, w ilości szacunkowej 29 m3; 4) Część 4 - Dostawy oleju opałowego na drogowe przejście graniczne Połowce – Pieszczatka, w ilości szacunkowej 364 m3; 5) Część 5 - Dostawy oleju opałowego na kolejowe przejście graniczne Siemianówka – Swisłocz, w ilości szacunkowej 105 m3. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera wzór umowy, stanowiący załącznik nr 6 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung506096-2025
Interne KennungOK-III.272.21.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09135100 Heizöl
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść 1 - Dostawy oleju opałowego na drogowe przejście graniczne Bobrowniki – Bierestowica
BeschreibungCzęść 1 - Dostawy oleju opałowego na drogowe przejście graniczne Bobrowniki – Bierestowica, w ilości szacunkowej 292 m3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera wzór umowy, stanowiący załącznik nr 6 do SWZ.
LosLOT-0002
TitelCzęść 2 - Dostawy oleju opałowego na drogowe przejście graniczne Kuźnica Białostocka – Bruzgi
BeschreibungCzęść 2 - Dostawy oleju opałowego na drogowe przejście graniczne Kuźnica Białostocka – Bruzgi, w ilości szacunkowej 684 m3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera wzór umowy, stanowiący załącznik nr 6 do SWZ.
LosLOT-0003
TitelCzęść 3 - Dostawy oleju opałowego na drogowe przejście graniczne Białowieża – Piererow
BeschreibungCzęść 3 - Dostawy oleju opałowego na drogowe przejście graniczne Białowieża – Piererow, w ilości szacunkowej 29 m3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera wzór umowy, stanowiący załącznik nr 6 do SWZ.
LosLOT-0004
TitelCzęść 4 - Dostawy oleju opałowego na drogowe przejście graniczne Połowce – Pieszczatka
BeschreibungCzęść 4 - Dostawy oleju opałowego na drogowe przejście graniczne Połowce – Pieszczatka, w ilości szacunkowej 364 m3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera wzór umowy, stanowiący załącznik nr 6 do SWZ.
LosLOT-0005
TitelCzęść 5 - Dostawy oleju opałowego na kolejowe przejście graniczne Siemianówka – Swisłocz.
BeschreibungCzęść 5 - Dostawy oleju opałowego na kolejowe przejście graniczne Siemianówka – Swisłocz, w ilości szacunkowej 105 m3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera wzór umowy, stanowiący załącznik nr 6 do SWZ.