See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bekendmaking voornemen uitvoeren onderhandelingsprocedure voor diensten m.b.t. JOGG TeamFit
Beschreibung: Deze aankondiging dient als vrijwillige transparantie voor het voornemen om een onderhandelingsprocedure uit te voeren. € 1.200.000,- over 5 jaar.
Interne Kennung: 003920/NR
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85310000 Dienstleistungen des Sozialwesens
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Zie aanbestedingsdocument
Beschreibung: Zie aanbestedingsdocument € 1.200.000,- over 5 jaar
Interne Kennung: 1