670765-2025 - Wettbewerb
Polen – Schneeräumung – „Usługi związane z zimowym utrzymanie dróg, chodników, ciągów pieszych i parkingów gminnych” w ramach zadania pn. Zimowe utrzymanie miasta
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Usługi związane z zimowym utrzymanie dróg, chodników, ciągów pieszych i parkingów gminnych” w ramach zadania pn. Zimowe utrzymanie miasta
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług związanych z zimowym utrzymaniem dróg, chodników, ciągów pieszych i parkingów gminnych. 2. Zakres usług obejmuje: 1) Ulice I kolejności zimowego utrzymania – 7,292 km zgodnie z wykazem wg załącznika nr 1 do wzoru umowy, 2) Ulice II kolejności zimowego utrzymania – 25,526 km zgodnie z wykazem wg załącznika nr 2 do wzoru umowy, 3) Ulice III kolejności zimowego utrzymania – 19,167 km zgodnie z wykazem wg załącznika nr 3 do wzoru umowy, 4) Ulice IV kolejności zimowego utrzymania – 9,11 km zgodnie z wykazem wg załącznika nr 4 do wzoru umowy, 5) Chodniki do odśnieżania i posypywania – 55.563,60m², chodniki do posypywania piaskiem (tereny zielone) – 21.064 m², parkingi do odśnieżania i posypywania – 9.189 m2, zgodnie z wykazem wg załącznika nr 5 do wzoru umowy, 6) Montaż i demontaż, bieżące utrzymanie i konserwacja oraz magazynowanie zasłon przeciwśnieżnych - zgodnie z wykazem wg załącznika nr 6 do wzoru umowy, 7) Rozstawienie i obsługa koksowników – 8 szt. zgodnie z wykazem wg załącznika nr 7 do wzoru umowy, 2. Szczegółowy zakres zamówienia określa wzór umowy wraz z załącznikami stanowiące załączniki do SWZ. Wykonawca obowiązany jest zapoznać się z SWZ i jej załącznikami i zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach w nich opisanych.
Interne KennungZP.271.2.26.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90630000 Glatteisbeseitigung
5. Los
LosLOT-0001