670803-2023 - Ergebnis
Niederlande – Dienstleistungen von medizinischen Laboratorien – Laboratoriumdiensten
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Laboratoriumdiensten
Beschreibung: De GGD is op zoek naar een Inschrijver die voor Opdrachtgever medisch laboratoriumonderzoek uitvoert in het kader van seksuele gezondheid, maar ook voor een gedeelte reizigersvaccinaties/beroepsgroepenvaccinaties De maximale waarde van de gehele opdracht (inclusief verlengingen) is € 2.500.000,-- exclusief btw, als dit bedrag overstegen is, zal de aanbestedende dienst een nieuwe aanbesteding uitschrijven en wordt de lopende overeenkomst tussentijds beëindigd.
Interne Kennung: HSCDOC-1368817716-4551
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85145000 Dienstleistungen von medizinischen Laboratorien
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: laboratoriumdiensten
Beschreibung: zie PvE De maximale waarde van de gehele opdracht (inclusief verlengingen) is € 2.500.000,-- exclusief btw, als dit bedrag overstegen is, zal de aanbestedende dienst een nieuwe aanbesteding uitschrijven en wordt de lopende overeenkomst tussentijds beëindigd. Dit bedrag is gebaseerd op het meest ongunstigste scenario op basis van de ervaringen van de afgelopen jaren. Aan dit bedrag kunnen geen rechten ontleend worden.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Nadat de in paragraaf 3.1.2 beschreven contractperiode van twee (2) jaar en drie (3) maanden afloopt, heeft Opdrachtgever de optie om de Raamovereenkomst jaarlijks tegen minimaal gelijkblijvende condities te verlengen. Dit tot een maximum van twee (2) verlengingen van één (1) jaar. Dit betekent dat de maximale looptijd van de Raamovereenkomst totaal vier (4) jaar en (drie) 3 maanden bedraagt.