See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa śmieciarki z zabudową o poj. min. 16 m3 z dźwigiem typu HDS i zasobnikiem min. 5m3 do obsługi pojemników półpodziemnych
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa 1 szt. fabrycznie nowego, wyprodukowanego nie wcześniej niż w 2025 r. samochodu przeznaczonego do zbierania odpadów komunalnych, z żurawiem i z tylnym załadunkiem odpadów na podwoziu trzyosiowym. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera dział III SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 583457-2025
Interne Kennung: Z/8/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144510 Fahrzeuge für Abfall
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144511 Müllfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa 1 szt. fabrycznie nowego, wyprodukowanego nie wcześniej niż w 2025 r. samochodu przeznaczonego do zbierania odpadów komunalnych, z żurawiem i z tylnym załadunkiem odpadów na podwoziu trzyosiowym. 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera dział III SWZ.
Menge: 1 Stück