670855-2025 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Świadczenie usług w zakresie odbioru i transportu odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości na terenie Gminy Dobrzany w 2026 r.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚwiadczenie usług w zakresie odbioru i transportu odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości na terenie Gminy Dobrzany w 2026 r.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja usługi: 1) odbioru odpadów komunalnych zmieszanych oraz gromadzonych w sposób selektywny z terenu Gminy Dobrzany zgodnie z aktualnym regulaminem utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Dobrzany oraz uchwałą, o której mowa w art. 6r ust. 3 ustawy z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach; 2) transportu zmieszanych odpadów komunalnych oraz gromadzonych w sposób selektywny z terenu Gminy Dobrzany do regionalnej instalacji przetwarzania odpadów komunalnych, tj. do Regionalnego Zakładu Gospodarowania Odpadami w Słajsinie, gmina Nowogard (dalej „RZGO”); 3) wyposażenia w pojemniki i kontenery na odpady komunalne gminnego punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (dalej „PSZOK”); 4) wyposażenia nieruchomości w pojemniki o poj. 1100 l do selektywnej zbiórki odpadów komunalnych oraz worki o poj. 120 l na odpady komunalne zbierane w sposób selektywny; 5) przeprowadzenie akcji promującej selektywną zbiórkę odpadów na terenie gminy Dobrzany. Akcję należy przeprowadzić jeden raz w trakcie trwania umowy. Należy przeprowadzić prelekcję dla uczniów i mieszkańców gminy. W zakres prelekcji wchodzić powinno promowanie powtórnego wykorzystania surowców wtórnych, kształtowanie pozytywnej postawy wobec środowiska naturalnego, uświadamianie nadmiernego wytwarzania odpadów, promowanie segregacji poprzez przygotowanie materiałów edukacyjno-informacyjnych.
Interne KennungZP.271.19.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
5. Los
LosLOT-0001
TitelŚwiadczenie usług w zakresie odbioru i transportu odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych, niezamieszkałych i nieruchomości wykorzystywanych na cele rekreacyjno-wypoczynkowe na terenie Gminy Dobrzany w okresie od 1 stycznia 2026 r. do 31 grudnia 2026 r.
Haupteinstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen