670875-2026 - Wettbewerb
Polen – Architekturentwurf – Wykonanie dokumentacji projektowej wraz z kosztorysami inwestorskimi, w tym przedmiarami robót, STWiOR i innymi niezbędnymi opracowaniami dla zadania pn. "Budowa Centrum Specjalistycznego z zespołem ambulatoryjnych poradni przyszpitalnych w Miejskim Centrum Medycznym im. dr Karola Jonschera w Łodzi”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie dokumentacji projektowej wraz z kosztorysami inwestorskimi, w tym przedmiarami robót, STWiOR i innymi niezbędnymi opracowaniami dla zadania pn. "Budowa Centrum Specjalistycznego z zespołem ambulatoryjnych poradni przyszpitalnych w Miejskim Centrum Medycznym im. dr Karola Jonschera w Łodzi”
Beschreibung: Wykonanie dokumentacji projektowej wraz z kosztorysami inwestorskimi, w tym przedmiarami robót, STWiOR i innymi niezbędnymi opracowaniami dla zadania pn. "Budowa Centrum Specjalistycznego z zespołem ambulatoryjnych poradni przyszpitalnych w Miejskim Centrum Medycznym im. dr Karola Jonschera w Łodzi” Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają załączniki nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 10/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71220000 Architekturentwurf
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Wykonanie dokumentacji projektowej wraz z kosztorysami inwestorskimi, w tym przedmiarami robót, STWiOR i innymi niezbędnymi opracowaniami dla zadania pn. "Budowa Centrum Specjalistycznego z zespołem poradni przyszpitalnych”
Beschreibung: Wykonanie dokumentacji projektowej wraz z kosztorysami inwestorskimi, w tym przedmiarami robót, STWiOR i innymi niezbędnymi opracowaniami dla zadania pn. "Budowa Centrum Specjalistycznego z zespołem poradni przyszpitalnych”
Interne Kennung: Pakiet 1