See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych do Domu Pomocy Społecznej św. Józefa w Mieni w 2024 roku.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa artykułów spożywczych do Domu Pomocy Społecznej św. Józefa w Mieni w 2024 roku, podzielonych na 7 części zamówienia.
Interne Kennung: DG.252.187.2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. Mięso i wędliny
Beschreibung: Sukcesywna dostawa mięsa i wędlin do Domu Pomocy Społecznej św. Józefa w Mieni. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia podany jest dla każdej części w zestawieniach szczegółowych stanowiący załącznik nr 1.1 do SWZ.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: 2. Ryby mrożone i inne mrożonki
Beschreibung: Sukcesywna dostawa ryb mrożonych i innych mrożonek do Domu Pomocy Społecznej św. Józefa w Mieni. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia podany jest dla każdej części w zestawieniach szczegółowych stanowiący załącznik nr 1.2 do SWZ.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: 3. Owoce i warzywa
Beschreibung: Sukcesywna dostawa owoców i warzyw do Domu Pomocy Społecznej św. Józefa w Mieni. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia podany jest dla każdej części w zestawieniach szczegółowych stanowiący załącznik nr 1.3 do SWZ.
Interne Kennung: 3
Haupteinstufung (cpv): 15300000 Obst, Gemüse und zugehörige Erzeugnisse
Los: LOT-0004
Titel: 4. Produkty ogólnospożywcze
Beschreibung: Sukcesywna dostawa produktów ogólnospożywczych do Domu Pomocy Społecznej św. Józefa w Mieni. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia podany jest dla każdej części w zestawieniach szczegółowych stanowiący załącznik nr 1.4 do SWZ.
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: 5. Nabiał i produkty mleczarskie
Beschreibung: Sukcesywna dostawa nabiału i produktów mleczarskich do Domu Pomocy Społecznej św. Józefa w Mieni. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia podany jest dla każdej części w zestawieniach szczegółowych stanowiący załącznik nr 1.5 do SWZ.
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: 6. Pieczywo i ciasta
Beschreibung: Sukcesywna dostawa pieczywa i ciast do Domu Pomocy Społecznej św. Józefa w Mieni. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia podany jest dla każdej części w zestawieniach szczegółowych stanowiący załącznik nr 1.6 do SWZ.
Interne Kennung: 6
Haupteinstufung (cpv): 15810000 Brotwaren, zubereitete Brotwaren und Gebäck
Los: LOT-0007
Titel: 7-Jaja
Beschreibung: Sukcesywna dostawa jaj do Domu Pomocy Społecznej św. Józefa w Mieni. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia podany jest dla każdej części w zestawieniach szczegółowych stanowiący załącznik nr 1.6 do SWZ.
Interne Kennung: 7
Haupteinstufung (cpv): 03142500 Eier