2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup 10 pojazdów
Beschreibung: zadanie ofertowe nr 2 - zakup i dostawa samochodów osobowych kombi w liczbie 3 sztuk
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34110000 Personenkraftwagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: zadanie ofertowe nr 2 - zakup i dostawa samochodów osobowych kombi w liczbie 3 sztuk