670906-2026 - Ergebnis
Polen – Varia – dostawa produktów leczniczych do programów lekowych dla USK-1 w Szczecinie
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: dostawa produktów leczniczych do programów lekowych dla USK-1 w Szczecinie
Beschreibung: Szczegółowy opis poszczególnych pakietów znajduje się w Załączniku nr 2 do SWZ
Vorherige Bekanntmachung: 573886-2026
Interne Kennung: ZP-261-66/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Na podstawie art. 138 ust. 2 pkt. 2 Ustawy PZP Zamawiający wyznaczył termin składania ofert krótszy niż określony w art. 138 ust 1 ustawy PZP z uwagi na pilną potrzebę udzielenia zamówienia (nowe substancje lecznicze w zakontraktowanych przez Szpital programach lekowych).
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33690000 Varia
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: PAKIET NR 1 - Program lekowy - B.54
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 2 do SWZ
Interne Kennung: PAKIET NR 1 - Program lekowy - B.54
Los: LOT-0002
Titel: PAKIET NR 2 - Program lekowy - B.32 i B.55
Interne Kennung: PAKIET NR 2 - Program lekowy - B.32 i B.55