67094-2026 - Planung
Polen – Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie – Zakup energii elektrycznej dla obiektów Spółki na rok 2027
Vorinformation oder eine regelmäßige nicht verbindliche Bekanntmachung zum Zweck der Verkürzung der Frist für den Eingang der Angebote
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup energii elektrycznej dla obiektów Spółki na rok 2027
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup energii elektrycznej w okresie od 01.01.2027 r. do 31.12.2027 r. na potrzeby zasilania obiektów Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością we Wrocławiu. Przewidywana ilość dostarczanej energii we wskazanym powyżej okresie wynosi: 70 543,316 MWh. Faktyczna ilość zużycia energii elektrycznej uzależniona będzie od rzeczywistych potrzeb poszczególnych punktów poboru energii Zamawiającego. Niezależnie od wielkości zużycia energii, Wykonawca zobowiązany jest w każdym przypadku stosować zaoferowane stałe składniki ceny energii. Zamawiający planuje wszcząć postępowanie w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 376 ust. 1 pkt 1 ustawy Prawo zamówień publicznych. Całość dokumentacji zamówienia zostanie zamieszczona na Platformie Przetargowej Zamawiającego: https://mpk-wroclaw.logintrade.net/rejestracja/ustawowe/html po wszczęciu postępowania
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
5. Los
LosLOT-0001