See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wyrobów medycznych do Apteki Szpitalnej w podziale na zadania - powtórka
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa wyrobów medycznych dla potrzeb Apteki Szpitalnej SP ZOZ MSWiA we Wrocławiu w okresie kolejnych 12 miesięcy
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1
Beschreibung: Wyroby medyczne I
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2
Beschreibung: Wyroby medyczne II
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3
Beschreibung: Wyroby medyczne III
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4
Beschreibung: Strzykawki
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 5
Beschreibung: Cewniki, różne
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr 6
Beschreibung: Podkłady i prześcieradła
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie nr 7
Beschreibung: Cewnik moczowy zewnętrzny
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie nr 8
Beschreibung: Dreny do endoskopu
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie nr 9
Beschreibung: Wyroby medyczne IV
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie nr 10
Beschreibung: Probówki OB
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie nr 11
Beschreibung: Łyżeczka dermatologiczna
Los: LOT-0012
Titel: Zadanie nr 12
Beschreibung: Zestaw porodowy
Los: LOT-0013
Titel: Zadanie nr 13
Beschreibung: Zamknięty system do odsysania
Los: LOT-0014
Titel: Zadanie nr 14
Beschreibung: Elektrody do entropii
Los: LOT-0015
Titel: Zadanie nr 15
Beschreibung: Stomia
Los: LOT-0016
Titel: Zadanie nr 16
Beschreibung: Sukienka operacyjna z włókniny
Los: LOT-0017
Titel: Zadanie nr 17
Beschreibung: Brzeszczoty piły oscylacyjnej
Los: LOT-0018
Titel: Zadanie nr 18
Beschreibung: Zestaw do drenażu nadłonowego
Los: LOT-0019
Titel: Zadanie nr 19
Beschreibung: Wzierniki ginekologiczne
Los: LOT-0020
Titel: Zadanie nr 20
Beschreibung: Wyroby medyczne dla Ginekologii I
Los: LOT-0021
Titel: Zadanie nr 21
Beschreibung: Wyroby medyczne dla Ginekologii II
Los: LOT-0022
Titel: Zadanie nr 22
Beschreibung: Wyroby medyczne dla Ginekologii III
Los: LOT-0023
Titel: Zadanie nr 23
Beschreibung: Wyroby Medyczne V
Los: LOT-0024
Titel: Zadanie nr 24
Beschreibung: Igły do punkcji lędźwiowej
Los: LOT-0025
Titel: Zadanie nr 25
Beschreibung: Tracheotomia przezskórna metodą Ciaglii
Los: LOT-0026
Titel: Zadanie nr 26
Beschreibung: Etykiety + rampa na strzykawki
Los: LOT-0027
Titel: Zadanie nr 27
Beschreibung: Rękawice foliowe
Los: LOT-0028
Titel: Zadanie nr 28
Beschreibung: Opatrunki
Los: LOT-0029
Titel: Zadanie nr 29
Beschreibung: Formalina
670940-2026 - Procedura konkurencyjna
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy
2. Procedura
Procedura
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33140000 Materiały medyczne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Zadanie nr 1
Opis: Wyroby medyczne I
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: Zadanie nr 2
Opis: Wyroby medyczne II
Część zamówienia: LOT-0003
Tytuł: Zadanie nr 3
Opis: Wyroby medyczne III
Część zamówienia: LOT-0004
Tytuł: Zadanie nr 4
Opis: Strzykawki
Część zamówienia: LOT-0005
Tytuł: Zadanie nr 5
Opis: Cewniki, różne
Część zamówienia: LOT-0006
Tytuł: Zadanie nr 6
Opis: Podkłady i prześcieradła
Część zamówienia: LOT-0007
Tytuł: Zadanie nr 7
Opis: Cewnik moczowy zewnętrzny
Część zamówienia: LOT-0008
Tytuł: Zadanie nr 8
Opis: Dreny do endoskopu
Część zamówienia: LOT-0009
Tytuł: Zadanie nr 9
Opis: Wyroby medyczne IV
Część zamówienia: LOT-0010
Tytuł: Zadanie nr 10
Opis: Probówki OB
Część zamówienia: LOT-0011
Tytuł: Zadanie nr 11
Opis: Łyżeczka dermatologiczna
Część zamówienia: LOT-0012
Tytuł: Zadanie nr 12
Opis: Zestaw porodowy
Część zamówienia: LOT-0013
Tytuł: Zadanie nr 13
Opis: Zamknięty system do odsysania
Część zamówienia: LOT-0014
Tytuł: Zadanie nr 14
Opis: Elektrody do entropii
Część zamówienia: LOT-0015
Tytuł: Zadanie nr 15
Opis: Stomia
Część zamówienia: LOT-0016
Tytuł: Zadanie nr 16
Opis: Sukienka operacyjna z włókniny
Część zamówienia: LOT-0017
Tytuł: Zadanie nr 17
Opis: Brzeszczoty piły oscylacyjnej
Część zamówienia: LOT-0018
Tytuł: Zadanie nr 18
Opis: Zestaw do drenażu nadłonowego
Część zamówienia: LOT-0019
Tytuł: Zadanie nr 19
Opis: Wzierniki ginekologiczne
Część zamówienia: LOT-0020
Tytuł: Zadanie nr 20
Opis: Wyroby medyczne dla Ginekologii I
Część zamówienia: LOT-0021
Tytuł: Zadanie nr 21
Część zamówienia: LOT-0022
Tytuł: Zadanie nr 22
Część zamówienia: LOT-0023
Tytuł: Zadanie nr 23
Opis: Wyroby Medyczne V
Część zamówienia: LOT-0024
Tytuł: Zadanie nr 24
Opis: Igły do punkcji lędźwiowej
Część zamówienia: LOT-0025
Tytuł: Zadanie nr 25
Część zamówienia: LOT-0026
Tytuł: Zadanie nr 26
Opis: Etykiety + rampa na strzykawki
Część zamówienia: LOT-0027
Tytuł: Zadanie nr 27
Opis: Rękawice foliowe
Część zamówienia: LOT-0028
Tytuł: Zadanie nr 28
Opis: Opatrunki
Część zamówienia: LOT-0029
Tytuł: Zadanie nr 29
Opis: Formalina