2. Verfahren
Verfahren
Titel: Inhuur digitaal informatiebeheerder
Beschreibung: Het Commissariaat voor de Media heeft – vanuit het oogpunt van het aantrekken van capaciteit en specialistische kennis – behoefte aan het inhuren (op basis van detachering) van een digitaal informatiebeheerder. Zie aanbestedingsdocumenten.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Opties tot verlengen.