See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DNS _ výkon TDS a BOZP - III/2024_CYKLO_KAČEROV-KAMÝK, etapa I Kačerov-U Labutě, č. akce 2950061
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je zajištění výkonu technického dozoru stavebníka (dále jen „TDS“) a zajištění výkonu koordinátora bezpečnosti a ochrany zdraví při práci ve smyslu zákona č. 309/2006 Sb., o zajištění dalších podmínek bezpečnosti a ochrany zdraví při práci, ve znění pozdějších předpisů a dle prováděcích právních předpisů k tomuto zákonu, v jejich platném znění (dále jen „BOZP“).
Interne Kennung: DNS _ výkon TDS a BOZP - III/2024_CYKLO_KAČEROV-KAMÝK, etapa I Kačerov-U Labutě, č. akce 2950061
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71251000 Dienstleistungen von Architekturbüros und Bauabnahme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 71315400 Gebäudeinspektion
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: DNS_ výkon TDS a BOZP - Pontex III/2024
Interne Kennung: DNS_ výkon TDS a BOZP - Pontex III/2024
Los: LOT-0003
Titel: DNS_ výkon TDS a BOZP_BUNG CZ _ III/2024
Interne Kennung: DNS_ výkon TDS a BOZP_BUNG CZ _ III/2024
Los: LOT-0004
Titel: DNS_ výkon TDS a BOZP_KOMOVIA _ III/2024
Interne Kennung: DNS_ výkon TDS a BOZP_KOMOVIA _ III/2024
Los: LOT-0007
Titel: DNS_ výkon TDS a BOZP - Inženýring dopravních staveb III/2024
Interne Kennung: DNS_ výkon TDS a BOZP - Inženýring dopravních staveb III/2024