2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa artykułów spożywczych od stycznia do kwietnia 2024 r
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów spożywczych w zakresie i warunkach określonych w SWZ wraz z załącznikami. Zamówienie zostało podzielone na części określone w pkt XXIII SWZ. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ pn. „Opis przedmiotu zamówienia”.
Interne Kennung: ZP 9/2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3 pn. Pakiet nr III – woda mineralna
Haupteinstufung (cpv): 41100000 Rohwasser
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1.Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji. 2.W ramach prawa opcji Zamawiający zakłada możliwość zwiększenia ilości zamawianych artykułów o 40% w stosunku do wartości zawartej umowy ( o której mowa w § 3 ust. 1 wzoru umowy). 3. Dostawy objęte prawem opcji będą realizowane w terminie realizacji umowy (dotyczy to również sytuacji, kiedy strony umowy za pomocą aneksu przedłużą termin realizacji umowy). 4. Artykuły objęte prawem opcji będą dostarczane na takich samych zasadach jak produkty objęte zamówieniem podstawowym (w tym co najmniej: co do jakości, minimalnego terminu przydatności do spożycia) do Hotelu Zawisza lub do Hotelu Zawisza i Przystani Bydgoszcz lub innych obiektów wskazanych przez Zamawiającego na terenie Bydgoszczy. W przypadku konieczności dostawy produktów poza Bydgoszcz, wraz z uruchomieniem prawa opcji dopuszcza się ustalenie warunków dostawy. 5. Przesłanki uprawniające do skorzystania z prawa opcji: 1) Konieczność zapewnienia wyżywienia większej liczbie gości i osób korzystających z usług świadczonych przez Zamawiającego, 2) Organizacja wydarzeń i konferencji a także obsługa bufetów lub wydarzeń realizowana na zlecenie podmiotów zewnętrznych., 3) Konieczność zachowania ciągłości dostaw, także w związku z nierozstrzygniętym postępowaniem na wybór kolejnego dostawcy. 4) Konieczność zwiększenia asortymentu. Przez zwiększenie asortymentu należy rozumieć asortyment nie ujęty w opisie przedmiotu zamówienia. Warunki uruchomienia prawa opcji opisano we wzorze umowy stanowiącym załącznik do swz.
Los: LOT-0009
Titel: Część nr 4 pn. Pakiet nr IV – nabiał
Haupteinstufung (cpv): 15500000 Molkereierzeugnisse
Los: LOT-0010
Titel: Część nr 2 pn. Pakiet nr II- artykuły spożywcze różne
Haupteinstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji. W ramach prawa opcji Zamawiający zakłada możliwość zwiększenia ilości zamawianych artykułów o 40% w stosunku do wartości zawartej umowy ( o której mowa w § 3 ust. 1 wzoru umowy). 3. Dostawy objęte prawem opcji będą realizowane w terminie realizacji umowy (dotyczy to również sytuacji, kiedy strony umowy za pomocą aneksu przedłużą termin realizacji umowy). 4. Artykuły objęte prawem opcji będą dostarczane na takich samych zasadach jak produkty objęte zamówieniem podstawowym (w tym co najmniej: co do jakości, minimalnego terminu przydatności do spożycia) do Hotelu Zawisza lub do Hotelu Zawisza i Przystani Bydgoszcz lub innych obiektów wskazanych przez Zamawiającego na terenie Bydgoszczy. W przypadku konieczności dostawy produktów poza Bydgoszcz, wraz z uruchomieniem prawa opcji dopuszcza się ustalenie warunków dostawy. 5. Przesłanki uprawniające do skorzystania z prawa opcji: 1) Konieczność zapewnienia wyżywienia większej liczbie gości i osób korzystających z usług świadczonych przez Zamawiającego, 2) Organizacja wydarzeń i konferencji a także obsługa bufetów lub wydarzeń realizowana na zlecenie podmiotów zewnętrznych., 3) Konieczność zachowania ciągłości dostaw, także w związku z nierozstrzygniętym postępowaniem na wybór kolejnego dostawcy. 4) Konieczność zwiększenia asortymentu. Przez zwiększenie asortymentu należy rozumieć asortyment nie ujęty w opisie przedmiotu zamówienia. Warunki uruchomienia prawa opcji opisano we wzorze umowy stanowiącym załącznik do swz.
Los: LOT-0011
Titel: Część nr 6 pn. Pakiet nr VI- jaja
Haupteinstufung (cpv): 03142500 Eier
Los: LOT-0012
Titel: Część nr 7 pn. Pakiet nr VII- owoce i warzywa
Haupteinstufung (cpv): 15300000 Obst, Gemüse und zugehörige Erzeugnisse
Los: LOT-0013
Titel: Część nr 5 pn. Pakiet nr V- mięso i wędliny
Haupteinstufung (cpv): 15100000 Tierische Erzeugnisse, Fleisch und Fleischerzeugnisse
Los: LOT-0014
Titel: Część nr 1 pn. Pakiet nr I – produkty mrożone
Haupteinstufung (cpv): 15896000 Tiefkühlprodukte