671033-2023 - Ergebnis
Niederlande – Drucker und Plotter – Multifunctionals
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Multifunctionals
Beschreibung: De Opdracht, op basis van lease, bestaat uit: 1. Het turn-key afleveren van Apparatuur; 2. Het leveren van toners en nietjes; 3. Het onderhouden van Apparatuur; 4. Het verhelpen van storingen; 5. Het ophalen van Apparatuur aan het einde van de overeenkomstperiode. Zie aanbestedingsdocumenten.
Interne Kennung: 2023/0515RN
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30232100 Drucker und Plotter
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1