2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku dla Zakładu Radiologii
Beschreibung: Dostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku dla Zakładu Radiologii - 4 zadania asortymentowe. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1
Beschreibung: Zestaw materiałów jednorazowego użytku do wstrzykiwacza Medard Stellant sterylizowany promieniowaniem gamma bez użycia tlenku etylenu: 1. Zestaw materiałów jednorazowego użytku do wstrzykiwacza Medard Stellant sterylizowany promieniowaniem gamma bez użycia tlenku etylenuZestaw materiałów zużywalnych wielokrotnego użytku typu „Multi-Patient” do zastosowania z wstrzykiwaczem Medrad Stellant CT D o maksymalnie 12-godzinnym okresie użytkowania - 1 000 szt. 2. Dren o długości minimum 250 cm przy pełnym rozciągnięciu z 2 zintegrowanymi zastawkami antyzwrotnymi kompatybilny z zestawem „Multi-Patient” dla wstrzykiwacza Medrad Stellant - 25 500 szt.
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2
Beschreibung: Zestaw materiałów jednorazowego użytku do wstrzykiwacza Spectris Solaris EP MR sterylizowany promieniowaniem gamma bez użycia tlenku etylenu – 2 700 szt.
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie 3
Beschreibung: Zestaw materiałów jednorazowego użytku do wstrzykiwacza Medrad Centargo sterylizowany promieniowaniem gamma bez użycia tlenku etylenu: 1) 24-godzinny trzytłokowy zestaw dzienny o gwarantowanej sterylności do automatycznego wstrzykiwacza środków kontrastowych Medrad Centargo – 1 480 szt. 2) Jednorazowa zatrzaskowa linia pacjenta o długości 250 cm z dwoma zaworami bezpieczeństwa przy pełnym rozciągnięciu kompatybilna z trzytłokowym zestawem dziennym do automatycznego wstrzykiwacza środków kontrastowych Medrad Centargo produkcji Bayer – 24 000 szt.
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie 4
Beschreibung: Zestaw materiałów jednorazowego użytku do wstrzykiwacza OptiVantage single use – 800 szt.