671080-2025 - Wettbewerb
Polen – Postdienste – Świadczenie usług pocztowych i kurierskich w obrocie krajowym i zagranicznym.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚwiadczenie usług pocztowych i kurierskich w obrocie krajowym i zagranicznym.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usług pocztowych i kurierskich w obrocie krajowym i zagranicznym.
Interne Kennung2812.18.2025.EB
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64110000 Postdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 64120000 Kurierdienste
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść I - Usługi pocztowe powszechne w obrocie krajowym i zagranicznym;
BeschreibungUsługi pocztowe powszechne w obrocie krajowym i zagranicznym;
Interne KennungCzęść I
Optionen
Beschreibung der OptionenSzczegółowe informacje w zakresie prawa opcji zostały zawarte w dokumentach zamówienia
LosLOT-0004
TitelCzęść II - Usługi kurierskie
BeschreibungUsługi kurierskie
Interne KennungCzęść II
Haupteinstufung (cpv): 64120000 Kurierdienste
LosLOT-0005
TitelCzęść III - Usługi nadawania przesyłek w formie palet w obrocie krajowym
BeschreibungUsługi nadawania przesyłek w formie palet w obrocie krajowym
Interne KennungCzęść III
LosLOT-0006
TitelCzęść IV - Usługi nadawania przesyłek w formie palet w obrocie zagranicznym na terenie Europy.
BeschreibungUsługi nadawania przesyłek w formie palet w obrocie zagranicznym na terenie Europy.
Interne KennungCzęść IV