2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa układów pomiarowych i podzespołów do budowy analizatora widma dla Lasera Polfel
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Dostawa układów pomiarowych i podzespołów do budowy analizatora widma dla Lasera Polfel zgodnie z Tom III SWZ – Opis przedmiotu zamówienia. 2. Przedmiot zamówienia jest podzielony na części: - Część 1: Dostawa układów pomiarowych do budowy analizatora widma dla Lasera Polfel; - Część 2: Dostawa podzespołów do budowy analizatora widma dla Lasera Polfel. 3. Szczegółowo przedmiot zamówienia opisany został w Tomie III SWZ – Opis przedmiotu zamówienia 4. Minimalny wymagany okres gwarancji na przedmiot zamówienia wynosi 12 miesięcy licząc od dnia odbioru końcowego.
Interne Kennung: EZP.270.67.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38433300 Spektrumanalysator
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1: Dostawa układów pomiarowych do budowy analizatora widma dla Lasera Polfel
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest - Część 1: Dostawa układów pomiarowych do budowy analizatora widma dla Lasera Polfel. 2. Szczegółowo przedmiot zamówienia opisany został w Tomie III SWZ – Opis przedmiotu zamówienia 3. Minimalny wymagany okres gwarancji na przedmiot zamówienia wynosi 12 miesięcy licząc od dnia odbioru końcowego.
Interne Kennung: EZP.270.67.2025 Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Część 2: Dostawa podzespołów do budowy analizatora widma dla Lasera Polfel
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest - Część 2: Dostawa podzespołów do budowy analizatora widma dla Lasera Polfel. 2. Szczegółowo przedmiot zamówienia opisany został w Tomie III SWZ – Opis przedmiotu zamówienia 3. Minimalny wymagany okres gwarancji na przedmiot zamówienia wynosi 12 miesięcy licząc od dnia odbioru końcowego.
Interne Kennung: EZP.270.67.2025 Część 2