671096-2025 - Wettbewerb
Polen – Elektrizität – Zakup energii elektrycznej do obiektów Akademii Wychowania Fizycznego im. Bronisława Czecha w Krakowie
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup energii elektrycznej do obiektów Akademii Wychowania Fizycznego im. Bronisława Czecha w Krakowie
BeschreibungZakup energii elektrycznej do obiektów Akademii Wychowania Fizycznego im. Bronisława Czecha w Krakowie. Szczegółowe informacje zawiera dokumentacja załączona do SWZ
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungZakup energii elektrycznej do obiektów Akademii Wychowania Fizycznego im. Bronisława Czecha w Krakowie.
Interne KennungK-2.381/36/2025