67110-2026 - Ergebnis
Niederlande – Versicherungen – Aansprakelijkheidsverzekering ten behoeve van gemeente Deventer
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelAansprakelijkheidsverzekering ten behoeve van gemeente Deventer
BeschreibungDoelstelling van deze aanbestedingsprocedure is het gunnen van de Opdracht aan één Gegadigde (die 100% van het te verzekeren risico afdekt) waarmee een Overeenkomst met betrekking tot de aansprakelijkheidsverzekering wordt aangegaan. 1
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66516000 Haftpflichtversicherungen
5. Los
LosLOT-0000
TitelDe opdracht is niet verdeeld in percelen
BeschreibungDe opdracht is niet verdeeld in percelen 1
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenNiet van toepassing