671113-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Installation von Feuerschutzausrüstung – Revize a opravy požárně bezpečnostních zařízení v areálu PNB
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Revize a opravy požárně bezpečnostních zařízení v areálu PNB
Beschreibung: Účelem tohoto zadávacího řízení je uzavření tří rámcových dohod s jedním dodavatelem, na základě kterých budou vybraným dodavatelům zadávány veřejné zakázky na zajištění revizí a oprav požárně bezpečnostních zařízení dle vyhlášky č. 246/2001 Sb., o stanovení podmínek požární bezpečnosti a výkonu státního požárního dozoru (vyhláška o požární prevenci), ve znění pozdějších předpisů (dále jen „vyhláška o požární prevenci“) v areálu Psychiatrické nemocnice Bohnice, a to dle technických specifikací uvedených v přílohách č. 3.1, 3.2 a 3.3 zadávací dokumentace.
Interne Kennung: 2026031
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 51700000 Installation von Feuerschutzausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: část 1 - revize a opravy přenosných hasicích přístrojů (PHP)
Beschreibung: Předmětem plnění veřejných zakázek zadávaných na základě rámcové dohody uzavřené v části 1 – PHP je zajištění ročních revizí PHP, tlakových zkoušek, plnění PHP, výměny dílů, likvidace, zpracování evidence a revizních protokolů.
Los: LOT-0003
Titel: část 3 - Revize a opravy nouzového osvětlení
Beschreibung: Předmětem plnění veřejných zakázek zadávaných na základě rámcové dohody uzavřené v části 3 – Nouzové osvětlení je zajištění ročních kontrol, provedení funkčního testu, provedení zátěžového testu baterií, zajištění výměny svítidel a baterií, zpracování evidence a revizní zprávy.
Interne Kennung: 2026031-3
Los: LOT-0002
Titel: část 2 - Revize a opravy hydrantů
Beschreibung: Předmětem plnění veřejných zakázek zadávaných na základě rámcové dohody uzavřené v části 2 – Hydranty je zajištění ročních revizí, měření přetlaku/průtoku, tlakové zkoušky hadic, výměna dílů, zpracování evidence a revizních protokolů.
Interne Kennung: 2026031-2