671167-2026 - Wettbewerb
Polen – Baumaterialien – Dostawa materiałów budowlanych, narzędzi budowlanych i blachy zimnowalcowanej na potrzeby 43 Wojskowego Oddziału Gospodarczego
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa materiałów budowlanych, narzędzi budowlanych i blachy zimnowalcowanej na potrzeby 43 Wojskowego Oddziału Gospodarczego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów budowlanych, narzędzi budowlanych i blachy zimnowalcowanej na potrzeby 43 Wojskowego Oddziału Gospodarczego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w formularzach cenowych stanowiących załącznik nr 9a-9c do SWZ oraz opisie przedmiotu zamówienia (OPZ) załącznik nr 7a-7c do SWZ. Wykonanie dostawy zgodnie z zapisami w projekcie umowy załącznik nr 8 do SWZ.
Interne Kennung: 83/26/PN/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44111000 Baumaterialien
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa materiałów budowlanych na potrzeby szkolenia jednostki dla SOI Bolesławiec
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów budowlanych na potrzeby szkolenia jednostki dla SOI Bolesławiec wg. zestawienia zawartego w formularzu cenowym
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa narzędzi budowlanych dla SOI Świętoszów, Żagań, Dobre n/Kwisą, Bolesławiec i Głogów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa narzędzi budowlanych dla SOI Świętoszów, Żagań, Dobre n/Kwisą, Bolesławiec i Głogów wg. zestawienia zawartego w formularzu cenowym
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa blachy zimnowalcowanej dla SOI Dobre n/Kwisą
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa blachy zimnowalcowanej dla SOI Dobre n/Kwisą wg. zestawienia zawartego w formularzu cenowym
Interne Kennung: Część 3