671170-2025 - Wettbewerb
Niederlande – Tierische Erzeugnisse, Fleisch und Fleischerzeugnisse – Europese openbare aanbesteding voor Levering van vers vlees, gevogelte en wild ten behoeve van de Tweede Kamer der Staten-Generaal
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelEuropese openbare aanbesteding voor Levering van vers vlees, gevogelte en wild ten behoeve van de Tweede Kamer der Staten-Generaal
BeschreibungDeze opdracht betreft de levering van vers vlees, gevogelte en wild ten behoeve van het Restaurantbedrijf van de Tweede Kamer der Staten-Generaal. De leveringen zijn bestemd voor de restauratieve voorzieningen binnen het Kamergebouw, waaronder restaurants, koffiecorners, vergaderservice en partijcatering. Het betreft een raamovereenkomst met één leverancier voor de duur van twee jaar, met een optie tot verlenging van twee keer één jaar. De totale geraamde waarde bedraagt € 300.000 excl. btw, met een maximale waarde van € 450.000 excl. btw over de gehele looptijd. De levering van vleeswaren bestemd als broodbeleg, diepvriesproducten (tenzij anders overeengekomen) en vleesvervangers valt buiten deze opdracht. 300000
Interne KennungUTP/8000663
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15100000 Tierische Erzeugnisse, Fleisch und Fleischerzeugnisse
5. Los
LosLOT-0000
TitelLevering van vers vlees, gevogelte en wild
BeschreibungLevering van vers vlees, gevogelte en wild ten behoeve van de restaurants van de Tweede Kamer der Staten-Generaal
Interne Kennung1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15110000 Fleisch
Optionen
Beschreibung der OptionenVerlengingsopties