See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup sprzętu medycznego na potrzeby Pracowni Endoskopowej oraz Centralnej Sterylizatorni w "Szpital w Szczecinku" sp. z o.o. w celu podniesienia jakości oferowanych usług medycznych oraz zwiększenia ich dostępności. – część 1
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa 8 szt. videoendoskopów, 1 szt. myjni endoskopowej, 1 szt. szafy do przechowywania endoskopów, diatermi elektrochirurgicznej 1 szt. dokładny opis przedmiotu zamówienia jest zamieszczony w załączniku nr 2 do SWZ, Zamówienie podzielone jest na 3 zadania
Vorherige Bekanntmachung: 66899-2026
Interne Kennung: 31/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33168100 Endoskopen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: VIDEOGASTROSKOP ŚREDNICA KANAŁU 2,8 MM – 2 szt.
Beschreibung: VIDEOGASTROSKOP ŚREDNICA KANAŁU 2,8 MM – 2 szt.
Interne Kennung: Zadanie_1_VIDEOGASTROSKOP_ŚREDNICA_KANAŁU_2,8_MM-2szt.
Los: LOT-0002
Titel: VIDEOGASTROSKOP ŚREDNICA KANAŁU 3,8 MM – 1 szt.
Beschreibung: VIDEOGASTROSKOP ŚREDNICA KANAŁU 3,8 MM – 1 szt.
Interne Kennung: Zadanie_2_VIDEOGASTROSKOP_ŚREDNICA_KANAŁU_3,8_MM–1szt.
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Los: LOT-0003
Titel: VIDEOKOLONOSKOP DŁ. ROBOCZA MIN. 1520 MM – 3 szt.
Beschreibung: VIDEOKOLONOSKOP DŁ. ROBOCZA MIN. 1520 MM – 3 szt.
Interne Kennung: Zadanie_3_VIDEOKOLONOSKOP_DŁ._ROBOCZA_MIN._1520_MM-3szt.
Los: LOT-0004
Titel: VIDEOKOLONOSKOP DŁ. ROBOCZA MIN. 1690 MM – 2 szt.
Beschreibung: VIDEOKOLONOSKOP DŁ. ROBOCZA MIN. 1690 MM – 2 szt.
Interne Kennung: Zadanie_4_VIDEOKOLONOSKOP_DŁ._ROBOCZA_MIN._1690MM-2szt.
Los: LOT-0005
Titel: Myjnia endoskopowa - 1 sztuka, szafa do przechowywania endoskopów – 1 szt
Beschreibung: Myjnia endoskopowa - 1 sztuka, szafa do przechowywania endoskopów – 1 szt
Interne Kennung: Zadanie 5 Myjnia endoskopowa - 1 sztuka, szafa do przechowywania endoskopów – 1 szt