See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vypracování projektové dokumentace a výkon autorského dozoru stavební akce "II/280 Libáň - Kopidlno"
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je vypracování projektové dokumentace ve stupni projektové dokumentace pro vydání stavebního povolení (DSP) a projektové dokumentace pro provádění stavby (PDPS), soupisu stavebních prací, dodávek služeb s výkazem výměr včetně jeho ocenění (dále také PD) a výkon autorského dozoru při realizaci stavby v předpokládaném rozsahu 100 hodin, blíže ZOP-D, stavební akce: “II/280 Libáň - Kopidlno“. Jedná se o komunikaci II. třídy mezi uzlovými body 1312A016 – 1312A006 v provozním staničení km 18,671 – km 25,782. Začátek úseku je v křižovatce silnic II/280 a II/501 ve městě Libáň, konec úseku je v křižovatce silnic II/280 a I/32 ve městě Kopidlno. Celková délka úseku činí 7,111 km, průměrná šířka komunikace je 6,5 m.
Interne Kennung: TOÚ/066-18/Ko
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Dodatek č. 2