See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa urządzeń i akcesoriów komputerowych, urządzeń wielofunkcyjnych oraz oprogramowania dla Akademii Tarnowskiej
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń i akcesoriów komputerowych, urządzeń wielofunkcyjnych oraz oprogramowania dla Akademii Tarnowskiej. Przedmiot zamówienia został podzielony na 11 części i obejmuje: - Część 1 - Urządzenia komputerowe 1, - Część 2 - Urządzenia komputerowe 2, - Część 3 - Urządzenia komputerowe 3, - Część 4 - Laptop nr 1, - Część 5 - Laptop nr 2, - Część 6 - Laptop nr 3, - Część 7 - Akcesoria komputerowe, - Część 8 - Oprogramowanie, - Część 9 - Urządzenia komputerowe 4, - Część 10 - Urządzenia sieciowe, - Część 11 - Urządzenia wielofunkcyjne. 2. Minimalny okres gwarancji na przedmiot zamówienia dla: - Część 1 - Urządzenia komputerowe 1 - wymagany okres gwarancji min. 24 miesiące, - Część 2 - Urządzenia komputerowe 2 - wymagany okres gwarancji min. 24 miesiące, - Część 3 - Urządzenia komputerowe 3 - wymagany okres gwarancji min. 24 miesiące, - Część 4 - Laptop nr 1 - wymagany okres gwarancji min. 24 miesiące, - Część 5 - Laptop nr 2 - wymagany okres gwarancji min. 24 miesiące, - Część 6 - Laptop nr 3 - wymagany okres gwarancji min. 24 miesiące, - Część 7 - Akcesoria komputerowe - wymagany okres gwarancji min. 24 miesiące, - Część 8 - Oprogramowanie - wymagany okres gwarancji min. 24 miesiące, - Część 9 - Urządzenia komputerowe 4 – wymagany okres gwarancji min. 12 miesięcy, - Część 10 - Urządzenia sieciowe - wymagany okres gwarancji min. 24 miesiące, - Część 11 - Urządzenia wielofunkcyjne - wymagany okres gwarancji min. 24 miesiące UWAGA: Okres gwarancji stanowi kryterium oceny ofert. 3. Wszędzie tam, gdzie w SWZ i załącznikach do niej znajdują się określenia wskazujące znaki towarowe, patenty lub pochodzenie, źródła lub szczególny proces, który charakteryzuje produkty dostarczane przez konkretnego wykonawcę, wskazaniu takiemu towarzyszą wyrazy „lub równoważny”, Zamawiający dopuszcza możliwość zaoferowania przez Wykonawców produktów równoważnych, które będzie oceniał na podstawie kryteriów oceny równoważności: a) obowiązek wykazania równoważności spoczywa na Wykonawcy w momencie składania oferty-Wykonawca zaznacza odpowiednią opcję w punkcie 6 formularza oferty, b) w przypadku zaproponowania przez Wykonawcę rozwiązań równoważnych, Wykonawca składa wraz z ofertą wykaz rozwiązań równoważnych oraz załącza dowody równoważności. Brak doręczenia wykazu rozwiązań równoważnych oraz dowodów równoważności do oferty skutkować będzie odrzuceniem oferty. c) jeżeli Wykonawca nie zaznaczy w punkcie 6 formularza oferty żadnej opcji, Zamawiający przyjmie, iż na etapie realizacji zamówienia Wykonawca zastosuje rozwiązania opisane w SWZ i załącznikach do SWZ. 4. Zamawiający wymaga zaoferowania produktów oryginalnych, fabrycznie nowych, nieużywanych, nieregenerowanych, wysokiej jakości, sprawnych technicznie, wolnych od jakichkolwiek wad fizycznych, jak również od jakichkolwiek wad prawnych. 5. Przedmiot umowy musi być dostarczony Zamawiającemu w oryginalnych fabrycznych opakowaniach. Miejscem dostawy przedmiotu zamówienia jest: Akademia Tarnowska ul. Mickiewicza 8, 33-100 Tarnów. 6. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych na dowolną ilość części. Maksymalna liczba części, na które zamówienie może zostać udzielone temu samemu Wykonawcy: 11. 7. Zapisy niniejszej SWZ dotyczą wszystkich części postępowania, chyba, że w treści zaznaczono inaczej.
Vorherige Bekanntmachung: 407186-2025
Interne Kennung: K-dzpz/382-7/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 32420000 Netzausrüstung, 30232100 Drucker und Plotter, 30120000 Fotokopier- und Offsetdruckgeräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Urządzenia komputerowe 1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń komputerowych 1 w tym: Zestaw komputerowy - 9 szt.
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Urządzenia komputerowe 2
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń komputerowych 2 w tym: Zestaw komputerowy - 13 szt.
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Urządzenia komputerowe 3
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń komputerowych 3 w tym: Zestaw komputerowy - 2 szt.
Interne Kennung: Część 3
Los: LOT-0004
Titel: Laptop nr 1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa laptopa nr 1 w tym: 1) laptop - 1 szt. 2) Torba do laptopa 15,6’ - 1 szt.
Interne Kennung: Część 4
Los: LOT-0005
Titel: Laptop nr 2
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa Laptopa nr 2 w tym: 1) laptop - 3 szt. 2) Torba do laptopa 14” - 3 szt.
Interne Kennung: Część 5
Los: LOT-0008
Titel: Oprogramowanie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa oprogramowania w tym: 1) Licencja- oprogramowania biurowego Office LTSC Professional Plus 2024 w polskiej wersji językowej lub produkt równoważny - 23 szt. 2) Licencja - oprogramowania Microsoft Windows 11 Professional PL 64bit OEM w polskiej wersji językowej lub produkt równoważny - 6 szt.
Interne Kennung: Część 8
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Los: LOT-0009
Titel: Urządzenia komputerowe 4
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń komputerowych 4 w tym: 1) Laptop - 1 szt. 2) Tablet - 1 szt. 3) Rysik - 1 szt.
Interne Kennung: Część 9
Los: LOT-0010
Titel: Urządzenia sieciowe
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń sieciowych w tym: 1) Router sprzętowy z funkcjami zabezpieczającymi - 2 szt.
Interne Kennung: Część 10
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
Los: LOT-0011
Titel: Urządzenia wielofunkcyjne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń wielofunkcyjnych w tym: 1) Urządzenie wielofunkcyjne - 8 szt.
Interne Kennung: Część 11
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30232100 Drucker und Plotter, 30120000 Fotokopier- und Offsetdruckgeräte