2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup fabrycznie nowego zestawu samochodowego do załadunku i przewozu drewna
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą fabrycznie nowego zestawu samochodowego do załadunku i przewozu drewna wraz z wyposażeniem, wymaganymi dokumentami, gwarancją oraz szkoleniem pracowników Zamawiającego z jego obsługi i eksploatacji. Dostawa przedmiotu zamówienia włącznie z odbiorem odbędzie się w miejscu wyznaczonym przez Zamawiającego w odległości nie większej niż 150 km od siedziby Zamawiającego (Zespół Składnic Lasów Państwowych w Stargardzie) na koszt Wykonawcy. Przedmiot zamówienia musi być fabrycznie nowy i wyprodukowany nie wcześniej niż w 2026r. Szczegółowe warunki techniczne, wymogi ogólne dotyczące zamawianego zestawu zawarty jest w załączniku nr 3 do SWZ. Warunki wykonania zamówienia zawiera również załącznik nr 5 do SWZ- wzór umowy, pkt. 3 SWZ opis przedmiotu zamówienia
Vorherige Bekanntmachung: 483509-2026
Interne Kennung: DT.270.2.4.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Szczegółowe zasady regulujące sposób prowadzenia postępowania wynikają z SWZ.Postępowanie jest prowadzone zgodnie z zasadami przewidzianymi dla zamówień klasycznych o wartości równej lub przekraczającej progi unijne. Postępowanie jest prowadzone zgodnie z zasadami przewidzianymi dla tzw. „procedury odwróconej”, o której mowa w art. 139 ust. 1 oraz 3 - 4 PZP. Stosownie do przywołanych przepisów Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełnienia warunków udziału w postępowaniu.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 16600000 Maschinen für besondere land- oder forstwirtschaftliche Zwecke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144750 Lastenträger
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą fabrycznie nowego zestawu samochodowego do załadunku i przewozu drewna wraz z wyposażeniem, wymaganymi dokumentami, gwarancją oraz szkoleniem pracowników Zamawiającego z jego obsługi i eksploatacji. Dostawa przedmiotu zamówienia włącznie z odbiorem odbędzie się w miejscu wyznaczonym przez Zamawiającego w odległości nie większej niż 150 km od siedziby Zamawiającego (Zespół Składnic Lasów Państwowych w Stargardzie) na koszt Wykonawcy. Przedmiot zamówienia musi być fabrycznie nowy i wyprodukowany nie wcześniej niż w 2026r. Szczegółowy opis zamówienia został zawarty w SWZ i załącznikach do SWZ.