671297-2023 - Ergebnis
Niederlande – Gebührenerhebung – Invordering - Het behandelen van kwijtscheldingsverzoeken
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Invordering - Het behandelen van kwijtscheldingsverzoeken
Beschreibung: Het proces “Invordering” bestaat uit de volgende onderdelen: 1. Inhuur van Personeel, met de subonderdelen: a. Medewerker(s) invordering; b. Medewerker(s) speciaal beheer; en c. Deurwaarder(s). 2. Het betekenen van hernieuwde bevelen; en 3. Het behandelen van Kwijtscheldingsverzoeken, met de subonderdelen: a. Klanten bellen naar aanleiding van kwijtscheldingstoets (ca. 45% van de verzoeken); en b. Behandelen van kwijtscheldingsverzoeken (ca. 55% van de verzoeken). Ten aanzien van deze Europese openbare aanbesteding is alléén de derde activiteit “ Het behandelen van Kwijtscheldingsverzoeken” met de subonderdelen in scope. De RBG stelt nadrukkelijk dat de activiteiten één (Inhuur van personeel) en twee (Het betekenen van hernieuwde bevelen) niet in scope zijn. € 200.000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79941000 Gebührenerhebung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79940000 Dienstleistungen von Inkassoagenturen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Het behandelen van kwijtscheldingsverzoeken
Beschreibung: Zie de UtI. € 200.000
Interne Kennung: 1