2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa pierwszego wyposażenia w sprzęt kwaterunkowy do budynków nr 406-407, 403, 68, 66 i 61 oraz ZST położonych w Porcie Wojennym Gdynia – zad. 17002.
Beschreibung: Szczegółowe określenie zakresu przedmiotu zamówienia zawarte jest w: 1)Opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym - załącznik nr 2 do SWZ; 2) Formularzu cenowym dla cześć I zamówienia- załącznik nr 3 i dla cześć II zamówienia - załącznik nr 4 do SWZ.
Interne Kennung: 22/WIB/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I zamówienia – Dostawa sprzętu kwaterunkowego do budynków nr 403, 68, 66 i 61 oraz ZST położonych w Porcie Wojennym Gdynia.
Beschreibung: Szczegółowe określenie zakresu przedmiotu zamówienia zawarte jest w Opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym - załącznik nr 2 do SWZ, Formularzu cenowym - załącznik nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: 22/WIB/2025- część I zamówienia
Los: LOT-0002
Titel: Część II zamówienia – Dostawa sprzętu kwaterunkowego do budynków nr 406-407 położonych w Porcie Wojennym Gdynia
Beschreibung: Szczegółowe określenie zakresu przedmiotu zamówienia zawarte jest w Opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym - załącznik nr 2 do SWZ, Formularzu cenowym - załącznik nr 4 do SWZ.
Interne Kennung: 22/WIB/2025- część II zamówienia