See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Doposażenie pracowni zawodowych m.in. w sprzęt komputerowy i fotograficzny szczecińskich szkół zawodowych - TE, TŁiMC, ZS8
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest doposażenie pracowni zawodowych m.in. w sprzęt komputerowy i fotograficzny w podziale na 7 części dla szczecińskich szkół zawodowych - TE, TŁiMC, ZS8.
Vorherige Bekanntmachung: 677176-2025
Interne Kennung: BZP/68/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 – dostawa doposażenia pracowni Technikum Ekonomicznego w Szczecinie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa doposażenia pracowni Technikum Ekonomicznego w Szczecinie, szczegółowo opisana w załączniku nr 6 do SWZ.
Interne Kennung: Część 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39162000 Lehrmaterial
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 – dostawa doposażenia pracowni m.in. reklamy, logistyki i ekonomii Zespołu Szkół nr 8 w Szczecinie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa doposażenia pracowni m.in. reklamy, logistyki i ekonomii Zespołu Szkół nr 8 w Szczecinie, szczegółowo opisana w załączniku nr 7 do SWZ
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 – dostawa doposażenia pracowni reklamy – s. 300 Zespołu Szkół nr 8 w Szczecinie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa doposażenia pracowni reklamy – s. 300 Zespołu Szkół nr 8 w Szczecinie, szczegółowo opisana w załączniku nr 8 do SWZ
Interne Kennung: Część 3
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 – dostawa doposażenia pracowni turystycznej s. 01 Zespołu Szkół nr 8 w Szczecinie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa doposażenia pracowni turystycznej s. 01 Zespołu Szkół nr 8 w Szczecinie, szczegółowo opisana w załączniku nr 9 do SWZ
Interne Kennung: Część 4
Haupteinstufung (cpv): 39162000 Lehrmaterial
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 – dostawa doposażenia pracowni logistyki s. 6 i 36 Zespołu Szkół nr 8 w Szczecinie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa doposażenia pracowni logistyki s. 6 i 36 Zespołu Szkół nr 8 w Szczecinie, szczegółowo opisana w załączniku nr 10 do SWZ
Interne Kennung: Część 5
Los: LOT-0006
Titel: Część 6 – dostawa doposażenia pracowni teleinformatycznej, fotograficznej oraz programistycznej Technikum Łączności i Multimediów Cyfrowych w Szczecinie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa doposażenia pracowni teleinformatycznej, fotograficznej oraz programistycznej Technikum Łączności i Multimediów Cyfrowych w Szczecinie szczegółowo opisana w załączniku nr 11 do SWZ
Interne Kennung: Część 6
Los: LOT-0007
Titel: Część 7 – dostawa doposażenia pracowni teleinformatycznej Technikum Łączności i Multimediów Cyfrowych w Szczecinie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa doposażenia pracowni teleinformatycznej Technikum Łączności i Multimediów Cyfrowych w Szczecinie, szczegółowo opisana w załączniku nr 12 do SWZ
Interne Kennung: Część 7