See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Transport w zakresie dowożenia uczniów objętych obowiązkiem przedszkolnym i szkolnym do szkół
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Transport w zakresie dowożenia uczniów objętych obowiązkiem przedszkolnym i szkolnym do szkół. 2. Zamawiający podzielił niniejsze zamówienie na następujące dwa zadania / dwie części : Część I: „Transport w zakresie dowożenia uczniów objętych obowiązkiem przedszkolnym i szkolnym do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Objeździe”; Część II: „Transport w zakresie dowożenia uczniów objętych obowiązkiem przedszkolnym i szkolnym do szkół w Gminie Ustka i m. Ustka” . 3. Opis przedmiotu zamówienia: 3.1. Część I „Transport w zakresie dowożenia uczniów objętych obowiązkiem przedszkolnym i szkolnym do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Objeździe”. 1) Zamówienie obejmuje zakup biletów miesięcznych na wskazanych przez Zamawiającego trasach, tj: w ramach Zadania Nr 1 – Trasa Nr 1 i Trasa Nr 2 (dowożenie uczniów do Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w skład którego wchodzi: Szkoła Podstawowa w Objeździe i Przedszkole w Objeździe). W ramach zakupionego biletu miesięcznego Wykonawca zapewnia przejazd wyznaczoną trasą i przybycie do wyznaczonych: przedszkola i szkoły w odpowiednim czasie przed rozpoczęciem zajęć lekcyjnych w szkole i w przedszkolu oraz odwiezienie dzieci i uczniów po zajęciach w przedszkolu, lekcyjnych i dodatkowych. Dowóz i odwóz dzieci/uczniów nie może trwać dłużej niż 60 minut. Trasy dowożenia (miejscowości -przystanki) do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Objeździe: Trasa Nr 1: Machowino, Redwanki, Wytowno, Machowinko Trasa Nr 2: Rowy, Dębina, Bałamątek, Dominek, Osieki Słupskie, Gąbino Kolonia, Gąbino, Objazda kolonia. 2) Planowaną, szacunkową liczbę dzieci dowożonych określa Zał. nr 12.1 do SWZ- tj. 173 bilety 3) Liczba dzieci dojeżdżających, wskazana w pkt. 2, została określona na podstawie aktualnej wiedzy Zamawiającego w zakresie potrzeb dowozu dzieci w okresie objętym przedmiotem umowy. Liczba dzieci ulega uaktualnieniu stosownie do bieżących potrzeb Zamawiającego. 4) Wykonawca zobowiązuje się do zapewnienia opiekuna. Liczba opiekunów musi być dostosowana do liczby wykonywanych kursów w taki sposób, aby w każdym wykonywanym kursie był opiekun. 5) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 8.1 do SWZ 3.2. Część II „Transport w zakresie dowożenia uczniów objętych obowiązkiem przedszkolnym i szkolnym do szkół w Gminie Ustka i m. Ustka” 1) Zamówienie obejmuje zakup biletów miesięcznych na wskazanych przez Zamawiającego trasach, tj: w ramach Zadania Nr 2, zgodnie z Załącznikiem Nr 9 do SWZ: - Trasa Nr 3 - dowożenie uczniów do Szkoły Podstawowej w Charnowie i szkół w m. Ustka na trasie: Zimowiska, Grabno, Ustka, ul. Wróblewskiego, Ustka, ul. Darłowska, Wodnica kolonia, Wodnica świetlica, Wodnica Pętla, Wodnica ogrodowa, Wodnica skrzyżowanie, Duninowo, Duninówko, Gałęzinowo sklep, Gałęzinowo; - Trasa Nr 4 - do szkół w m. Ustka ( SP Nr 1, SP Nr 2 i SP Nr 3) na trasie: Przewłoka, Wodnica; - Trasa Nr 5 - do Szkoły Podstawowej w Zaleskich na trasie: Modlinek, Lędowo, Modła, Duninowo, Duninówko, Starkowo, Golęcino, Możdżanowo; - Trasa Nr 6 - do Szkoły Podstawowej w Zaleskich na trasie: Złakowo, Zabłocie; - Trasa Nr 7 - do Szkoły Podstawowej w Charnowie na trasie: Zapadłe, Przewłoka. W ramach zakupionego biletu miesięcznego Wykonawca zapewnia przejazd wyznaczoną trasą i przybycie do wyznaczonej szkoły w odpowiednim czasie przed rozpoczęciem zajęć lekcyjnych oraz odwiezienie uczniów po zajęciach lekcyjnych i dodatkowych. Dowóz i odwóz dzieci/uczniów nie może trwać dłużej niż 60 minut. 2) Planowaną, szacunkową liczbę dzieci dowożonych określa Zał. nr 12.2 do SWZ- tj. 221 bilety. 3) Liczba dzieci dojeżdżających, wskazana w ust. 2, została określona na podstawie aktualnej wiedzy Zamawiającego w zakresie potrzeb dowozu dzieci w okresie objętym przedmiotem umowy. Liczba dzieci ulega uaktualnieniu stosownie do bieżących potrzeb Zamawiającego. 4) Wykonawca zobowiązuje się do zapewnienia opiekuna. Liczba opiekunów musi być dostosowana do liczby wykonywanych kursów w taki sposób, aby w każdym wykonywanym kursie był opiekun. 5) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 8.2 do SWZ 1. W postępowaniu mogą brać udział Wykonawcy, którzy spełniają warunki udziału w postępowaniu dotyczące: 1) zdolności do występowania w obrocie gospodarczym: Zamawiający nie stawia warunku w powyższym zakresie; 2) uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów: Zamawiający nie stawia warunku w powyższym zakresie. 3) sytuacji ekonomicznej lub finansowej: Zamawiający nie stawia warunku w powyższym zakresie. 4) zdolności technicznej lub zawodowej: – warunek zostanie uznany za spełniony, jeżeli Wykonawca wykaże, że: Część I: „Transport w zakresie dowożenia uczniów objętych obowiązkiem przedszkolnym i szkolnym do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Objeździe” oraz Część II: „Transport w zakresie dowożenia uczniów objętych obowiązkiem przedszkolnym i szkolnym do szkół w Gminie Ustka i m. Ustka”. 1) dysponuje bądź będzie dysponował środkami transportu spełniającymi wymagania określone w rozporządzeniu Ministra Infrastruktury z dnia 31 grudnia 2002 r. w sprawie warunków technicznych pojazdów oraz zakresu ich niezbędnego wyposażenia (t.j. Dz.U. z 2024 r poz. 502 z późn.zm.) oraz ustawie z dnia 20 czerwca 1997 roku Prawo o ruchu drogowym (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz 1251 ze zm.) w następujących ilościach: a) w przypadku składania na realizację części I – co najmniej 2 autobusami, b) w przypadku składania na realizację części II – co najmniej 3 autobusami. W przypadku składania oferty na część I i część II Wykonawca powinien dysponować łącznie 5 autobusami (tj. część I + część II = 5 autobusów). 2) zapewni przy realizacji zamówienia udział osób - kierowców posiadających prawo jazdy kategorii D - stosowanie do wymagań określonych art. 6 ust. 10 ustawy prawo o ruchu drogowym, mających co najmniej 3-letnie doświadczenie w kierowaniu autobusami w następujących ilościa
Interne Kennung: RR.271.21.2025.MA
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. Część I: Transport w zakresie dowożenia uczniów objętych obowiązkiem przedszkolnym i szkolnym do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Objeździe
Beschreibung: Część I Transport w zakresie dowożenia uczniów objętych obowiązkiem przedszkolnym i szkolnym do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Objeździe. 1) Zamówienie obejmuje zakup biletów miesięcznych na wskazanych przez Zamawiającego trasach, tj: w ramach Zadania Nr 1 – Trasa Nr 1 i Trasa Nr 2 (dowożenie uczniów do Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w skład którego wchodzi: Szkoła Podstawowa w Objeździe i Przedszkole w Objeździe). W ramach zakupionego biletu miesięcznego Wykonawca zapewnia przejazd wyznaczoną trasą i przybycie do wyznaczonych: przedszkola i szkoły w odpowiednim czasie przed rozpoczęciem zajęć lekcyjnych w szkole i w przedszkolu oraz odwiezienie dzieci i uczniów po zajęciach w przedszkolu, lekcyjnych i dodatkowych. Dowóz i odwóz dzieci/uczniów nie może trwać dłużej niż 60 minut. Trasy dowożenia (miejscowości -przystanki) do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Objeździe: Trasa Nr 1: Machowino, Redwanki, Wytowno, Machowinko Trasa Nr 2: Rowy, Dębina, Bałamątek, Dominek, Osieki Słupskie, Gąbino Kolonia, Gąbino, Objazda kolonia. 2) Planowaną, szacunkową liczbę dzieci dowożonych określa Zał. nr 12.1 do SWZ- tj. 173 bilety 3) Liczba dzieci dojeżdżających, wskazana w pkt. 2, została określona na podstawie aktualnej wiedzy Zamawiającego w zakresie potrzeb dowozu dzieci w okresie objętym przedmiotem umowy. Liczba dzieci ulega uaktualnieniu stosownie do bieżących potrzeb Zamawiającego. 4) Wykonawca zobowiązuje się do zapewnienia opiekuna. Liczba opiekunów musi być dostosowana do liczby wykonywanych kursów w taki sposób, aby w każdym wykonywanym kursie był opiekun. 5) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 8.1 do SWZ 1. W postępowaniu mogą brać udział Wykonawcy, którzy spełniają warunki udziału w postępowaniu dotyczące: 1) zdolności do występowania w obrocie gospodarczym: Zamawiający nie stawia warunku w powyższym zakresie; 2) uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów: Zamawiający nie stawia warunku w powyższym zakresie. 3) sytuacji ekonomicznej lub finansowej: Zamawiający nie stawia warunku w powyższym zakresie. 4) zdolności technicznej lub zawodowej: – warunek zostanie uznany za spełniony, jeżeli Wykonawca wykaże, że: Dot. Części I oraz części II Część I: „Transport w zakresie dowożenia uczniów objętych obowiązkiem przedszkolnym i szkolnym do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Objeździe” Część II: „Transport w zakresie dowożenia uczniów objętych obowiązkiem przedszkolnym i szkolnym do szkół w Gminie Ustka i m. Ustka”. 1) dysponuje bądź będzie dysponował środkami transportu spełniającymi wymagania określone w rozporządzeniu Ministra Infrastruktury z dnia 31 grudnia 2002 r. w sprawie warunków technicznych pojazdów oraz zakresu ich niezbędnego wyposażenia (t.j. Dz.U. z 2024 r poz. 502 z późn.zm.) oraz ustawie z dnia 20 czerwca 1997 roku Prawo o ruchu drogowym (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz 1251 ze zm.) w następujących ilościach: a) w przypadku składania na realizację części I – co najmniej 2 autobusami, b) w przypadku składania na realizację części II – co najmniej 3 autobusami. W przypadku składania oferty na część I i część II Wykonawca powinien dysponować łącznie 5 autobusami (tj. część I + część II = 5 autobusów). 2) zapewni przy realizacji zamówienia udział osób - kierowców posiadających prawo jazdy kategorii D - stosowanie do wymagań określonych art. 6 ust. 10 ustawy prawo o ruchu drogowym, mających co najmniej 3-letnie doświadczenie w kierowaniu autobusami w następujących ilościach: a) w przypadku składania na realizację części I– co najmniej 2 kierowców, b) w przypadku składania na realizację części II – co najmniej 3 kierowców. W przypadku składania oferty na część I i część II Wykonawca powinien dysponować łącznie 5 kierowcami (tj. część I + część II = 5 kierowców).
Los: LOT-0002
Titel: 2. Część II: Transport w zakresie dowożenia uczniów objętych obowiązkiem przedszkolnym i szkolnym do szkół w Gminie Ustka i m. Ustka
Beschreibung: Część II Transport w zakresie dowożenia uczniów objętych obowiązkiem przedszkolnym i szkolnym do szkół w Gminie Ustka i m. Ustka 1) Zamówienie obejmuje zakup biletów miesięcznych na wskazanych przez Zamawiającego trasach, tj: w ramach Zadania Nr 2, zgodnie z Załącznikiem Nr 9 do SWZ: - Trasa Nr 3 - dowożenie uczniów do Szkoły Podstawowej w Charnowie i szkół w m. Ustka na trasie: Zimowiska, Grabno, Ustka, ul. Wróblewskiego, Ustka, ul. Darłowska, Wodnica kolonia, Wodnica świetlica, Wodnica Pętla, Wodnica ogrodowa, Wodnica skrzyżowanie, Duninowo, Duninówko, Gałęzinowo sklep, Gałęzinowo; - Trasa Nr 4 - do szkół w m. Ustka ( SP Nr 1, SP Nr 2 i SP Nr 3) na trasie: Przewłoka, Wodnica; - Trasa Nr 5 - do Szkoły Podstawowej w Zaleskich na trasie: Modlinek, Lędowo, Modła, Duninowo, Duninówko, Starkowo, Golęcino, Możdżanowo; - Trasa Nr 6 - do Szkoły Podstawowej w Zaleskich na trasie: Złakowo, Zabłocie; - Trasa Nr 7 - do Szkoły Podstawowej w Charnowie na trasie: Zapadłe, Przewłoka. W ramach zakupionego biletu miesięcznego Wykonawca zapewnia przejazd wyznaczoną trasą i przybycie do wyznaczonej szkoły w odpowiednim czasie przed rozpoczęciem zajęć lekcyjnych oraz odwiezienie uczniów po zajęciach lekcyjnych i dodatkowych. Dowóz i odwóz dzieci/uczniów nie może trwać dłużej niż 60 minut. 2) Planowaną, szacunkową liczbę dzieci dowożonych określa Zał. nr 12.2 do SWZ- tj. 221 bilety. 3) Liczba dzieci dojeżdżających, wskazana w ust. 2, została określona na podstawie aktualnej wiedzy Zamawiającego w zakresie potrzeb dowozu dzieci w okresie objętym przedmiotem umowy. Liczba dzieci ulega uaktualnieniu stosownie do bieżących potrzeb Zamawiającego. 4) Wykonawca zobowiązuje się do zapewnienia opiekuna. Liczba opiekunów musi być dostosowana do liczby wykonywanych kursów w taki sposób, aby w każdym wykonywanym kursie był opiekun. 5) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 8.2 do SWZ 1. W postępowaniu mogą brać udział Wykonawcy, którzy spełniają warunki udziału w postępowaniu dotyczące: 1) zdolności do występowania w obrocie gospodarczym: Zamawiający nie stawia warunku w powyższym zakresie; 2) uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów: Zamawiający nie stawia warunku w powyższym zakresie. 3) sytuacji ekonomicznej lub finansowej: Zamawiający nie stawia warunku w powyższym zakresie. 4) zdolności technicznej lub zawodowej: – warunek zostanie uznany za spełniony, jeżeli Wykonawca wykaże, że: Dot. Części I oraz części II Część I: „Transport w zakresie dowożenia uczniów objętych obowiązkiem przedszkolnym i szkolnym do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Objeździe” Część II: „Transport w zakresie dowożenia uczniów objętych obowiązkiem przedszkolnym i szkolnym do szkół w Gminie Ustka i m. Ustka”. 1) dysponuje bądź będzie dysponował środkami transportu spełniającymi wymagania określone w rozporządzeniu Ministra Infrastruktury z dnia 31 grudnia 2002 r. w sprawie warunków technicznych pojazdów oraz zakresu ich niezbędnego wyposażenia (t.j. Dz.U. z 2024 r poz. 502 z późn.zm.) oraz ustawie z dnia 20 czerwca 1997 roku Prawo o ruchu drogowym (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz 1251 ze zm.) w następujących ilościach: a) w przypadku składania na realizację części I – co najmniej 2 autobusami, b) w przypadku składania na realizację części II – co najmniej 3 autobusami. W przypadku składania oferty na część I i część II Wykonawca powinien dysponować łącznie 5 autobusami (tj. część I + część II = 5 autobusów). 2) zapewni przy realizacji zamówienia udział osób - kierowców posiadających prawo jazdy kategorii D - stosowanie do wymagań określonych art. 6 ust. 10 ustawy prawo o ruchu drogowym, mających co najmniej 3-letnie doświadczenie w kierowaniu autobusami w następujących ilościach: a) w przypadku składania na realizację części I– co najmniej 2 kierowców, b) w przypadku składania na realizację części II – co najmniej 3 kierowców. W przypadku składania oferty na część I i część II Wykonawca powinien dysponować łącznie 5 kierowcami (tj. część I + część II = 5 kierowców).