671435-2026 - Wettbewerb
Polen – Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse – Sukcesywna dostawa artykułów żywnościowych
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywna dostawa artykułów żywnościowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa artykułów żywnościowych dla 105 Kresowego SzWzP SPZOZ w Żarach, w podziale na 7 części
Interne Kennung: 105.KSzWzPSPZOZ-DZP-2612-22/UE/2026/WG
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03220000 Gemüse, Obst und Schalenfrüchte, 15600000 Mahl- und Schälmühlenerzeugnisse, Stärken und Stärkeerzeugnisse, 15810000 Brotwaren, zubereitete Brotwaren und Gebäck, 15500000 Molkereierzeugnisse, 15100000 Tierische Erzeugnisse, Fleisch und Fleischerzeugnisse, 15220000 Tiefgekühlter Fisch, Fischfilets und andere Fischteile, 15896000 Tiefkühlprodukte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Sukcesywna dostawa owoców, warzyw i jaj kurzych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa owoców, warzyw i jaj kurzych, objęte częścią nr 1 - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zamieszczony w załączniku nr 8 a) do SWZ - formularzu asortymentowo - cenowym oraz w wymaganiach jakościowych w załączniku nr 9 a) na zasadach określonych w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 10 a) do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03220000 Gemüse, Obst und Schalenfrüchte
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający może skorzystać z prawa opcji poprzez zwiększenie w okresie obowiązywania umowy szacunkowych ilości asortymentu podanych w Formularzu asortymentowo - cenowym, jednakże niepowodującego wzrostu wartości umowy więcej niż o 50% w odniesieniu do części nr 1 w stosunku do wartości określonej w umowie, w przypadku zwiększenia bieżących potrzeb Zamawiającego (zmian w strukturze organizacyjnej, zwiększenia ilości leczonych pacjentów, zmiany w kontraktach zewnętrznych, zmiany zapotrzebowania na dany asortyment/usługę) niemodyfikujących ogólnego charakteru umowy. Wartość zamówienia opcjonalnego będzie odnoszona każdorazowo do wartości umowy na dzień zawarcia umowy, niezależnie od zmian i aktualizacji tej wartości w toku obowiązywania umowy. W wyniku zastosowania prawa opcji ceny jednostkowe netto dostarczanego asortymentu nie ulegną zmianie. Zamawiający może skorzystać z uprawnienia wynikającego z prawa opcji w okresie obowiązywania umowy
Los: LOT-0002
Titel: Sukcesywna dostawa produktów spożywczych rożnych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów spożywczych rożnych, objęte częścią nr 2 - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zamieszczony w załączniku nr 8 b) do SWZ - formularzu asortymentowo – cenowym oraz w wymaganiach jakościowych w załączniku nr 9 b) na zasadach określonych w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 10 a) do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15600000 Mahl- und Schälmühlenerzeugnisse, Stärken und Stärkeerzeugnisse
Beschreibung der Optionen: Zamawiający może skorzystać z prawa opcji poprzez zwiększenie w okresie obowiązywania umowy szacunkowych ilości asortymentu podanych w Formularzu asortymentowo - cenowym, jednakże niepowodującego wzrostu wartości umowy więcej niż o 50% w odniesieniu do części nr 2 w stosunku do wartości określonej w umowie, w przypadku zwiększenia bieżących potrzeb Zamawiającego (zmian w strukturze organizacyjnej, zwiększenia ilości leczonych pacjentów, zmiany w kontraktach zewnętrznych, zmiany zapotrzebowania na dany asortyment/usługę) niemodyfikujących ogólnego charakteru umowy. Wartość zamówienia opcjonalnego będzie odnoszona każdorazowo do wartości umowy na dzień zawarcia umowy, niezależnie od zmian i aktualizacji tej wartości w toku obowiązywania umowy. W wyniku zastosowania prawa opcji ceny jednostkowe netto dostarczanego asortymentu nie ulegną zmianie. Zamawiający może skorzystać z uprawnienia wynikającego z prawa opcji w okresie obowiązywania umowy
Los: LOT-0003
Titel: Sukcesywna dostawa pieczywa i wyrobów piekarskich
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa pieczywa i wyrobów piekarskich, objęte częścią nr 3 - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zamieszczony w załączniku nr 8 c) do SWZ - formularzu asortymentowo - cenowym oraz w wymaganiach jakościowych w załączniku nr 9 c) na zasadach określonych w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 10 a) do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15810000 Brotwaren, zubereitete Brotwaren und Gebäck
Beschreibung der Optionen: Zamawiający może skorzystać z prawa opcji poprzez zwiększenie w okresie obowiązywania umowy szacunkowych ilości asortymentu podanych w Formularzu asortymentowo - cenowym, jednakże niepowodującego wzrostu wartości umowy więcej niż o 50% w odniesieniu do części nr 3 w stosunku do wartości określonej w umowie, w przypadku zwiększenia bieżących potrzeb Zamawiającego (zmian w strukturze organizacyjnej, zwiększenia ilości leczonych pacjentów, zmiany w kontraktach zewnętrznych, zmiany zapotrzebowania na dany asortyment/usługę) niemodyfikujących ogólnego charakteru umowy. Wartość zamówienia opcjonalnego będzie odnoszona każdorazowo do wartości umowy na dzień zawarcia umowy, niezależnie od zmian i aktualizacji tej wartości w toku obowiązywania umowy. W wyniku zastosowania prawa opcji ceny jednostkowe netto dostarczanego asortymentu nie ulegną zmianie. Zamawiający może skorzystać z uprawnienia wynikającego z prawa opcji w okresie obowiązywania umowy
Los: LOT-0004
Titel: Sukcesywna dostawa produktów mleczarskich
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów mleczarskich, objęte częścią nr 4 - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zamieszczony w załączniku nr 8 d) do SWZ - formularzu asortymentowo - cenowym oraz w wymaganiach jakościowych w załączniku nr 9 d) na zasadach określonych w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 10 a) do SWZ
Interne Kennung: Część nr 4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15500000 Molkereierzeugnisse
Beschreibung der Optionen: Zamawiający może skorzystać z prawa opcji poprzez zwiększenie w okresie obowiązywania umowy szacunkowych ilości asortymentu podanych w Formularzu asortymentowo - cenowym, jednakże niepowodującego wzrostu wartości umowy więcej niż o 50% w odniesieniu do części nr 4 w stosunku do wartości określonej w umowie, w przypadku zwiększenia bieżących potrzeb Zamawiającego (zmian w strukturze organizacyjnej, zwiększenia ilości leczonych pacjentów, zmiany w kontraktach zewnętrznych, zmiany zapotrzebowania na dany asortyment/usługę) niemodyfikujących ogólnego charakteru umowy. Wartość zamówienia opcjonalnego będzie odnoszona każdorazowo do wartości umowy na dzień zawarcia umowy, niezależnie od zmian i aktualizacji tej wartości w toku obowiązywania umowy. W wyniku zastosowania prawa opcji ceny jednostkowe netto dostarczanego asortymentu nie ulegną zmianie. Zamawiający może skorzystać z uprawnienia wynikającego z prawa opcji w okresie obowiązywania umowy
Los: LOT-0005
Titel: Sukcesywna dostawa mięsa i produktów mięsnych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa mięsa i produktów mięsnych, objęte częścią nr 5 - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zamieszczony w załączniku nr 8 e) do SWZ - formularzu asortymentowo - cenowym oraz w wymaganiach jakościowych w załączniku nr 9 e) na zasadach określonych w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 10 a) do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 5
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15100000 Tierische Erzeugnisse, Fleisch und Fleischerzeugnisse
Beschreibung der Optionen: Zamawiający może skorzystać z prawa opcji poprzez zwiększenie w okresie obowiązywania umowy szacunkowych ilości asortymentu podanych w Formularzu asortymentowo - cenowym, jednakże niepowodującego wzrostu wartości umowy więcej niż o 80% w odniesieniu do części nr 5 w stosunku do wartości określonej w umowie, w przypadku zwiększenia bieżących potrzeb Zamawiającego (zmian w strukturze organizacyjnej, zwiększenia ilości leczonych pacjentów, zmiany w kontraktach zewnętrznych, zmiany zapotrzebowania na dany asortyment/usługę) niemodyfikujących ogólnego charakteru umowy. Wartość zamówienia opcjonalnego będzie odnoszona każdorazowo do wartości umowy na dzień zawarcia umowy, niezależnie od zmian i aktualizacji tej wartości w toku obowiązywania umowy. W wyniku zastosowania prawa opcji ceny jednostkowe netto dostarczanego asortymentu nie ulegną zmianie. Zamawiający może skorzystać z uprawnienia wynikającego z prawa opcji w okresie obowiązywania umowy
Los: LOT-0006
Titel: Sukcesywna dostawa ryb
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa ryb, objęte częścią nr 6 - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zamieszczony w załączniku nr 8 f) do SWZ - formularzu asortymentowo - cenowym oraz w wymaganiach jakościowych w załączniku nr 9 f) na zasadach określonych w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 10 a) do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 6
Beschreibung der Optionen: Zamawiający może skorzystać z prawa opcji poprzez zwiększenie w okresie obowiązywania umowy szacunkowych ilości asortymentu podanych w Formularzu asortymentowo - cenowym, jednakże niepowodującego wzrostu wartości umowy więcej niż o 50% w odniesieniu do części nr 6 w stosunku do wartości określonej w umowie, w przypadku zwiększenia bieżących potrzeb Zamawiającego (zmian w strukturze organizacyjnej, zwiększenia ilości leczonych pacjentów, zmiany w kontraktach zewnętrznych, zmiany zapotrzebowania na dany asortyment/usługę) niemodyfikujących ogólnego charakteru umowy. Wartość zamówienia opcjonalnego będzie odnoszona każdorazowo do wartości umowy na dzień zawarcia umowy, niezależnie od zmian i aktualizacji tej wartości w toku obowiązywania umowy. W wyniku zastosowania prawa opcji ceny jednostkowe netto dostarczanego asortymentu nie ulegną zmianie. Zamawiający może skorzystać z uprawnienia wynikającego z prawa opcji w okresie obowiązywania umowy
Los: LOT-0007
Titel: Sukcesywna dostaw warzyw i owoców mrożonych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostaw warzyw i owoców mrożonych, objęte częścią nr 7 - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zamieszczony w załączniku nr 8 g) do SWZ - formularzu asortymentowo - cenowym oraz w wymaganiach jakościowych w załączniku nr 9 g) na zasadach określonych w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 10 a) do SWZ
Interne Kennung: Część nr 7
Beschreibung der Optionen: Zamawiający może skorzystać z prawa opcji poprzez zwiększenie w okresie obowiązywania umowy szacunkowych ilości asortymentu podanych w Formularzu asortymentowo - cenowym, jednakże niepowodującego wzrostu wartości umowy więcej niż o 50% w odniesieniu do części nr 7 w stosunku do wartości określonej w umowie, w przypadku zwiększenia bieżących potrzeb Zamawiającego (zmian w strukturze organizacyjnej, zwiększenia ilości leczonych pacjentów, zmiany w kontraktach zewnętrznych, zmiany zapotrzebowania na dany asortyment/usługę) niemodyfikujących ogólnego charakteru umowy. Wartość zamówienia opcjonalnego będzie odnoszona każdorazowo do wartości umowy na dzień zawarcia umowy, niezależnie od zmian i aktualizacji tej wartości w toku obowiązywania umowy. W wyniku zastosowania prawa opcji ceny jednostkowe netto dostarczanego asortymentu nie ulegną zmianie. Zamawiający może skorzystać z uprawnienia wynikającego z prawa opcji w okresie obowiązywania umowy