671475-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Gase – Dodávka plynů a kapalného kyslíku pro ÚPMD 2025
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávka plynů a kapalného kyslíku pro ÚPMD 2025
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky jsou průběžné dodávky speciálních plynů spojené s nájmem tlakových láhví a dále průběžné dodávky kapalného kyslíku spojené s pronájmem zásobníku na kapalný kyslík.
Interne Kennung37/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24100000 Gase
5. Los
LosLOT-0001
Titelčást 1
BeschreibungSměs plynů
Interne Kennungčást 1
LosLOT-0003
Titelčást 2
BeschreibungKapalný kyslík
Interne Kennungčást 2